Jau šį sekmadienį 19.00 val. LNK eteryje startuos galingiausias muzikinis projektas „Lietuvos balsas“, kurio vedėjai Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius, mokytojai – Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis, Inga ir Arūnas Valinskai, specialieji reporteriai – Santa Audickaitė ir Šarūnas Kirdeikis.

 

valinskai

Šis sezonas, dar jam tik gimstant, jau žadėjo – čia kunkuliuos visos emocijos. Ir tai pildosi su kaupu. Projekto mokytoja K. Zvonkuvienė jau pirmoje laidoje buvo išvadinta „papūga“, ant scenos stojus lietuviškajam Rokiui Balboa – dainuojančiam boksininkui, neatsispyrė ir projekto vedėja Inga Jankauskaitė, o šį kartą kaip reikiant „susikibs“ I. ir A. Valinskai.

 

„Šį kartą moteriškas pavydas neleido man paspausti, –  ne juokais susinervinęs prieš labai simpatišką ir nuostabaus balso dalyvę atsiprašinės Arūnas. – Nežinau, neleido, aš jau buvau bespaudžiąs, bet likau pats prispaustas…“

 

„Nežinau, kodėl tu visą laiką tą mano pavydą kiši, –  gana aštriai pradėtą vyro monologą nutraukė I. Valinskienė. –  Pats lengviausias būdas pasiteisinti – boba pavydėjo. Iš tiesų, abejonių buvo, abejonių buvo mums abiems…“

 

Kuo baigėsi Valinskų diskusija ir, ar pasisekė dalyvei patekti į tolimesnį „Lietuvos balso“ etapą, pamatysite jau šį sekmadienį 19.00 val. LNK eteryje.

 

O „Lietuvos balsas“ šiemet pats stipriausias – ypač moderni, atnaujinta scena, galingiausia garso ir šviesų technika, net 13 visa fiksuosiančių kamerų ir daugiau nei 20 lokacijų – nuo pagrindinės filmavimo aikštelės iki poilsio kambarių ir kiemelio mokytojams – visa „Teatro arena“ tapo „Lietuvos balso“ arena. Prie šio projekto šiemet dirba daugiau nei 300 pramogų ir televizijos verslo profesionalų.