Jau sekmadienį 19.00 val. LNK eteryje startuos galingiausias muzikinis projektas „Lietuvos balsas“, kurio vedėjai Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius, mokytojai – Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis, Inga ir Arūnas Valinskai, specialieji reporteriai – Santa Audickaitė ir Šarūnas Kirdeikis!

 

LB_Inga_Jankauskaite

Šis sezonas, dar jam tik gimstant, jau žadėjo – čia kunkuliuos visos emocijos, ir tai pildosi su kaupu. Ant scenos stojus lietuviškajam Rokiui Balboa – dainuojančiam boksininkui, neatsispyrė ne tik „Lietuvos balso“ mokytojos Katažina Zvonkuvienė ir Inga Valinskienė, o ir projekto vedėja Inga Jankauskaitė.

 

„Sveikas, tigre! Tai muzika irgi panaši į sportą kažkuo: reikia ir azarto, ir treniruočių, ir ištvermės, ir pergalės skonis tas pats?, – kalbino Inga dalyvį ir pokalbį baigė tvirtai spausdama dalyvio ranką. – Aš spaudžiu Jums ranką, džiaugiuosi, kad turiu progą prisiliesti, sėkmės ir susitiksim.” Kokiam „Lietuvos balso“ dalyviui pasisekė susilaukti tokio komplimento iš I. Jankauskaitės, kokios emocijos dar kunkuliuos projekte, pamatysite jau sekmadienį, rugsėjo 14 dieną 19.00 val. LNK eteryje.

 

O „Lietuvos balsas“ šiemet pats stipriausias – ypač moderni, atnaujinta scena, galingiausia garso ir šviesų technika, net 13 visa fiksuosiančių kamerų ir daugiau nei 20 lokacijų – nuo pagrindinės filmavimo aikštelės iki poilsio kambarių ir kiemelio mokytojams – visa „Teatro arena“ tapo „Lietuvos balso“ arena. Prie šio projekto šiemet dirba daugiau nei 300 pramogų ir televizijos verslo profesionalų.