Metų gimtadienį švenčiančios Marijos Barboros mama Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė džiaugiasi – kartu su dukros gimimu kilusi idėja pagaliau pildosi!

 

pasidalink_meile

„Gimus Marijai, jau po pirmųjų mėnesių supratau, kad lieka daugybė drabužėlių, daiktų, kuriuos panaudojau visai mažai ir kurie būtų naudingi kitiems kūdikėliams. Pasikalbėjau su draugėmis ir paaiškėjo, kad daugelis jų kaupia ir nežino, kur dėti savo mažylių išaugtus kraitelius. Gaila, bet ne visos mamos turi ne tik kuo papuošti, bet net ir kuo aprengti naujagimius, todėl ir norisi joms padėti. Juk kiekvienam mažyliui labai svarbu ateiti į pasaulį, kuris bus jam saugus ir šiltas“, – teigia Indrė. Todėl tapusi TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė suprato, kad pats laikas įgyvendinti šią idėją.

 

„Ogmios miesto“ laisvalaikio terasoje, „Outlet Park“ II aukšte jau stovi speciali akcijos „Pasidalink meile“ dėžė, į kurią iki gegužės 15 dienos galima dėti visus vaikų išaugtus drabužėlius, daiktus, higienos priemones ir viską, ko gali prireikti naujagimiams. Visi surinkti kraiteliai bus sudėti į specialias dėžutes ir išvežioti į gimdymo namus bei ligonines, kur personalas išdalins jas sunkiai besiverčiančioms mamoms, atsidūrusioms gimdymo įstaigose be jokio kūdikio kraitelio.

 

„Mane nuo mažens mokė dalintis žaislais ir saldainiais. Šiandien stengiuosi dalintis ne tik materialiais dalykais, bet ir dėmesiu, meile, geru žodžiu ar šypsena. Padėti kitam – tai padėti sau. Juk viskas sukasi ratu – ką kalbi, jauti ir kuo daliniesi – grįžta atgal, o kartais net su kaupu. Padaręs gerą darbą, drąsiai gali sakyti – diena nenuėjo veltui. Dalinkimės, padėkime, atjauskime ir mylėkime vienas kitą“, – apie prasmę padėti kalba aktorė Agnė Grudytė.

 

Jai pritaria ir ką tik trejų sulaukusį Motiejų auginanti Ieva Mackevičienė: „Gimstantis kūdikis reikalauja ne tik mamos pieno, šilumos, dėmesio ir daug meilės, bet ir tų daiktų, kurie kitoms mamoms atrodo kaip elementarūs, o nepasiturinčioms šeimoms – vos ne prabangos daiktas. Nauji ar švarūs rūbeliai, pirštinytės, šiltos kojinės, buteliukai… Aš manau, žmogaus prigimtis yra padėti tiems, kuriems reikia tavo pagalbos – materialios ar tiesiog dvasinės.“

 

Primename, akcijos organizatoriai laukia kokybiškų, švarių ir tvarkingų drabužių bei daiktų kūdikiams.

 

Daugiau informacijos apie akciją www.mamyciuklubas.lt ir laidoje „Mamyčių klubas“ sekmadieniais 8.30 val. per TV3.