F012150L 35.MXF_snapshot_01.27.272

„Pajutau, kad ji labai drąsi, paliko gerą įspūdį… Susitikome antrą nakties, vykome prie juodųjų uolų, kur laukėme saulėtekio, bet, kaip paaiškėjo, žiūrėjome ne į tą pusę…“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ apie Anglijoje lemtinga tapusią pažintį su bendraamže inde Sanjana Gaur pasakos 27-erių lietuvis Edvinas Račkauskas.

 

Prieš keletą mėnesių pora atšoko įspūdingas, net tris dienas vykusias vestuves Indijos mieste Pune, priminusias Bolivudo filmus su gausybe spalvų, senų indų tradicijų, apeigų, ir šokių. Šiandien pasakodama savo pažinties istoriją pora pripažins, kad ji labiau primena gerai surežisuotą komediją, kupiną intrigų ir iššūkių nei tikrą gyvenimą.

 

Su mylimąja Sandjana Edvinas susipažino per populiarią pažinčių programėlę „Tinder“. Anglijos mieste Nottinghame restorane šefu dirbęs iš Kelmės kilęs Edvinas žmonos neieškojo, tiesiog tikėjosi susipažinti su mergina pokalbiams ir laikui su draugais. Simpatija vienas kitam programėlėje leido porai pradėti susirašinėjimą. Pirmasis poros pasimatymas įvyko tik po kelių mėnesių, gerokai po vidurnakčio.

 

Sanjana su šypsena prisimena, kokių atsargumo priemonių ėmėsi prieš pasimatymą su Edvinu. Ji parodė draugui, su kuo vyksta susitikti ir perspėjo, kad jai negrįžus iki ryto, bičiulis kreiptųsi į policiją. „Kai Edvinas atvyko manęs pasiimti, paprašiau parodyti savo asmens tapatybės kortelę, norėjau įsitikinti, kad jis tas, kurį ir tikėjausi pamatyti“, – pasakos Sanjana. Pasibaigus pirmam pasimatymui pora susitiko jau sekančią dieną ir daugiau nebesiskyrė.

 

Praėjus vos mėnesiui į Lietuvą pargabenti automobilį, taip pat aplankyti mamos ir artimųjų išsiruošęs Edvinas kartu vykti pakvietė ir Sanjaną. Per keletą dienų vyrukas su nauja drauge supažindino ne tik mama, senelius, tačiau ir draugus.

 

Į Angliją grįžusi pora kartu prabuvo dar mėnesį. Sanjana kaip tik baigė mokslus, viza ėjo į pabaigą, tad ji privalėjo grįžti į Indiją. Edvinas buvo ryžtingas – mylimajai išvykus į gimtąją šalį, netrukus atvyko paskui ją.

 

Indijoje porai kartu gyventi nesusituokus vis dar nepriimtina, todėl bijodama, kad apie nederamą elgesį sužinos tėvai, Sanjana susirado darbą kitame mieste, toliau nuo šeimos ir ją pažįstančių akių, kur ir apsigyveno su mylimuoju lietuviu. Edvino gyvenimas su mylimąja net ir toli nuo jos šeimos priminė komediją. Kaskart Sanjanos aplankyti atvykstant šeimai, Edvinas iš bendrų namų… išsikraustydavo. Vienintelės žinojusios apie santykius su lietuviu buvo Sanjanos mama bei sesuo.

 

Pora planavo Indijoje pagyventi metus, o tuomet vykti į Italiją, tačiau po pasaulį išplitus koronos virusui, Edvinas šioje šalyje įstrigo net dvejiems metams. Tris mėnesius lietuviui teko pagyventi ir tuomet dar būsimų uošvių namuose, nuo Sanjanos tėvo slepiant savo draugystę.

 

Išskirtinė, komediją primenanti lietuvio Edvino ir indės Sanjana meilės istorija, piršlybos, kurias inicijavo merginos mama bei spalvingi kadrai iš įspūdingų vestuvių Indijoje – jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“, 20 val., tik per LNK.