Ant gražuolės iš grupės „Kitokios“ Gretos Lebedevos piršto sužibo žiedas. Prabangus. Su didžiuliu briliantu. Sužadėtuvių. Garsiai ir labai gražiai dainininkei pasipiršo Londono olimpiados bronzos medalininkas imtynininkas Aleksandras Kazakevičius. Greta net negalvodama ištarė: „Taip!”.

 

Lebedevos pasipirsimas6

Sužadėtinis Gretą iškart apipylė dovanomis. Įsodino „Kitokią“ gražuolę į prabangų BMW, nupirko butą – didelį, su miegamuoju, svetine, vaikų kambariu.

 

Gretai sužadėtuvės – ir tikėtos, ir netikėtos. Mergina turėjo ne vieną draugą. Su vienu draugavo net trejus metus. Ir nieko. O pamatė Aleksandrą, pačiupinėjo, padraugavo tris mėnesius – ir iš karto tuoktis!

 

Tačiau nėra namų be dūmų – sužadėtiniai kartais nesutaria, praneša šio trečiadienio LNK laida KK2. Nepatikėsite, dėl ko. Dėl svorio! Ne, Greta ne per stora. Ji per liesa, nes vienu metu svėrė vos 47 kilogramus! Aleksandras pasipiktino: „Nėr už ko paimt!“

 

„Jam patinka moteriški apvalumai, daugeliui vyrų patinka, nepatinka niekam tos kūdos merginos. Bet dabar jau gerai, šventės, kilogramai auga gražiai“, – KK2 laidai šio trečiadienio vakarą 19.30 val. prisipažins per šventes suapvalėjusi Greta.