Garsus visuomenės veikėjas, aktorius, TV laidų vedėjas, pramogų pasaulio atstovas – tai tik viena Algį Ramanauską-Greitai lydinti epitetų pusė. Dažnas pridėtų – kontraversiškas, įžūlus, nepraustaburnis, chamas. Iš tiesų, A. Ramanauskas turi dvi puses ir nors viešumoje dažniausiai parodo aštriąją, šįkart „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai galės įsitikinti – Algis yra ne tik provokatorius, bet ir mylintis vyras, tėtis, o puola tik to nusipelniusius.

 

LR_TV_AO_A. Ramanauskas (Small)

 

„Žinau, kad kai kurie žmonės manęs bijo, nes aš negražus ir mano antakiai kaip Brežnevo. Mano savigynos priemonė, kaip daugelio intravertų, yra griežtumas. Tokio tipo žmonės dažnai užsidaro savyje ir jų žvilgsnis pasidaro piktas“, – prisipažino A. Ramanauskas-Greitai.

 

Jis supranta, kad žmonės po jo nuožmios kritikos neretai įsižeidžia. Jis žino, kad pasitelkdamas meninės išraiškos priemones įspūdį dar labiau sustiprina. Tačiau yra įsitikinęs, kad jo darbas ir yra duoti „pipirų“ tiems, kurie to nusipelnė.

 

„Palik tu juos ramybėje, tu neištveri?“ – laidoje klausė Inga Valinskienė.

 

LR_TV_AO_A. Ramanauskas su Valinskiene (Small)

 

„Kai kritikuoju teisingai, jaučiuosi darantis gerą darbą. Kai tai nutinka be reikalo, kai įžeidžiu neteisingai, visada gailiuosi ir atsiprašau“, – teigė humoristas.

 

Dvylikametis Algio sūnus Adomas mato du tėčio veidus – viešą ir „naminį“. Kaip sako pats Algis – viešumoje tėtis būna padugnė, įkūnijanti žmogiškąsias silpnybes. Savoje aplinkoje aktorius visiškai kitoks. Jis ramus, laimingas šeimos žmogus.

 

„Galėčiau daugiau dirbti su sūnumi. Mano vaikas turi garso įrašų studiją, vis pasiūlau jam suburti grupę ir groti. Aš labai atviras su juo, pasakoju, kaip yra viskas gyvenime. Mūsų namuose atmosfera yra labai sveika“ – sakė A. Ramanauskas.

 

Apie žmoną Rasą jis kalba tik pačiais gražiausiais žodžiais – vadina tobula mama, puikia pedagoge ir giria jos pedantiškumą.

 

„Mes su Rasa vis dar mylim vienas kitą ir tai yra retas atvejis“, – teigė aktorius.

 

Atviras ir daugeliui netikėtas „Adomo obuolio“ vedėjos Ingos Valinskienės ir Algio Ramanausko-Greitai pokalbis jau šį penktadienį, 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Adomo obuolys“ – penktadienį, 21.00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.