image (42)

Icoone procedūra yra lazerio terapijos rūšis, kuri paveikia veidą ar įvairias kitas kūno dalis. Tai vienas iš populiariausių variantų, todėl kviečiame sužinoti daugiau apie Icoone! Icoone procedūra, kaip ir kitos Babor procedūros, atliekamos savo darbą išmanančio profesionalo. Svarbus abipusis kliento ir eksperto pasitikėjimas, o naujos kartos technologijos duoda puikių rezultatų.

 

Kuo išsiskiria Icoone procedūra?

 

Tai unikalus derinys: kūno ir veido priežiūra toje pačioje mašinoje! Icoone naujoviškoje technologijoje naudojama lazerio ir LED mikrostimuliacija, kad veido ir kūno odai būtų pritaikytos individualios ir veiksmingos procedūros, o jos pakeliamos, stangrinamos ir atnaujinamos. Šis lazeris atkuria optimalų audinių aprūpinimą deguonimi ir gerina mikrocirkuliaciją, skatina medžiagų apykaitą. Atkuria odos kokybę, elastingumą ir stangrumą, atlikdamas priešnavikinį veiksmą net ir sunkiausiais atvejais, ypač derinant su LED ir lazeriu, sumažinant riebalų ląstelių kiekį. Stimuliuodamas kolageno ir elastino gamybą, Icoone lazeris visiškai natūraliai ir neskausmingai atkuria audinių tankį, išlygina senėjimo požymius ir suteikia odai naujo spindesio bei elastingumo. „Icoone Therapy“ yra naujovė, kuri naudoja ląstelių stimuliavimą, kad paskatintų kolageno ir elastino gamybą, todėl oda akimirksniu tampa stangresnė, o kūnas – lieknesnis. Ši procedūra ypač tinka norint tonizuoti odą numetus svorio.

 

Ar ši technologija sėkminga?image (44)

 

Puikus Icoone lazerio įvertinimas liudija šios technologijos sėkmę. Procedūra skirta odai prisotinti deguonimi ir ją atjauninti, mažina smakro riebalus ir paburkimą aplink akis, stangrina kaklą ir formuoja krūtinę. Idealiai tinka atnaujinti, spindinčią veido spalvą be operacijos. Kaip minėjome, tai ne tik veido procedūros. Tai taip pat taikoma kūnui. Ši kūno formavimo procedūra yra specialiai sukurta nevaldomam celiulitui, suteikdama visai figūrai naują harmonijos pojūtį ir malonų lengvumo bei geros savijautos pojūtį. Icoone procedūra taip pat gali būti atliekama kaip gydymas, skatinantis audinių aprūpinimą deguonimi ir odos regeneraciją, atkuriantis audinių elastingumą ir stangrumą. Tinkamai naudojant, Icoone išlygina raukšles, todėl veidas tampa akivaizdžiai jaunesnis ir gaivesnis. Sukurta stimuliuoti limfos ir kraujo apytaką, ši procedūra padeda tonizuoti ir formuoti kojas, iš karto pajusite lengvumo pojūtį. Simetriškai apdorojant dviem rankiniais instrumentais vienu metu, aparatas užtikrina visišką sisteminį drenavimą, skatina greitą audinių aprūpinimą deguonimi, gerina mikrocirkuliaciją ir palengvina medžiagų apykaitos atliekų bei skysčių nutekėjimą.

 

Icoone procedūra yra naujovė, kurią turėtų išbandyti kiekviena moteris, kuri nori palepinti save ir savo kūną. Vis daugiau moterų išbando šią procedūrą ir ji tampa viena iš mėgiamiausių, kadangi rezultatai yra matomi iš karto. Taigi, jei norite, kad jūsų odos kokybė pagerėtų, tikrai verta išbandyti procedūras, kurios turi daug privalumų. Icoone ir kitos Babor programos džiugina kokybe ir žema kaina, dėl to išbandykite.

 

Apsilankykite: BABOR-SPA.LT - SPA Procedūros, Profesionali kosmetika.