Masažas gali būti papildomas kūno formavimo būdas, tačiau reikia atsiminti, kad efektyvumas pasiekiamas, taikant integruotą požiūrį. T. y., jūs galite pataisyti savo figūrą ir atsikratyti antsvorio tinkamai maitindamiesi, reguliariai mankštindamiesi ir atlikdami įvairias procedūras. Vien tik masažu visiškai pakeisti figūrą tiesiog neįmanoma, tačiau stangrinti odą, atsikratyti celiulito ankstyvose stadijose ir apskritai pagerinti kūnų būklę yra tikrai realu.

 

masažas

1) LPG masažas arba terapija, naudojant vakuuminius volelius. Šis masažo būdas laikomas vienu pažangiausių, kovojant su celiulitu ir antsvoriu. Tai padeda pastebimai pakoreguoti figūrą ir apskritai pagerinti kūno būklę. LPG masažo aparatas turi specialią rankeną su ertme, dėl to, kad jame yra vakuumas, į jį įtraukiama odos raukšlė. Prietaiso viduje taip pat yra besisukantys voleliai, kurie papildomai masažuoja odą. Nereikia jaudintis, kad masažas kels itin didelį diskomfortą ar skausmą, nes jis yra atliekamas, apsirengus specialiu elastiniu kostiumu.

 

2) Presoterapija. Ji taip pat vadinama kompresiniu masažu arba pneumomasažu. Presoterapija – tai suspausto oro masažas, veikiantis žmogaus limfinę sistemą ir tonizuojantis organizmą. Procedūra padės atsikratyti celiulito, stangrinti odą, pašalinti iš organizmo toksinus, atkurti vandens balansą. Viena presoterapijos procedūra pakeičia 20 – 30 masažo rankomis procedūrų.

 

3) Masažas taurėmis. Vakuuminis masažas veikia odą, užtikrindamas gerą kraujotaką kūno audiniuose. Tinkamai ir reguliariai masažuojant sumažėja poodinis riebalinis audinys, pagerėja limfos, kraujo ir intersticinio (tarpaudininio) skysčio cirkuliacija. Tai padės atsikratyti celiulito, stangrins odą, pašalins paburkimą ir padidins raumenų tonusą. Įsigijus specialias taures, masažą galima atlikti ir namuose, tačiau taip pat šią grožio ir sveikatos procedūrą galima patikėti specialistams.

 

4) Anticeliulitinis masažas rankomis. Masažas rankomis susideda iš tiek tradicinių, tiek specifinių judesių, kuriais siekiama pašalinti užsistovėjusias riebalų sankaupas po oda. Ypatinga anticeliulitinio masažo technika yra, pavyzdžiui, odos volavimas. Oda volelio pagalba šiek tiek atitraukiama, o tada šis volelis banguotai juda išilgai masažuojamo ploto. Tokio masažo efektyvumas slypi tame, kad ilgai ir intensyviai veikia masažuojamas vietas, kuriose siekiama sunaikinti riebalus. Šio masažo dėka oda tampa lygi, stangri ir elastinga.

 

5) Masažas su medumi. Jis gali padėti atsikratyti celiulito, sustangrinti odą, padarys ją lygią ir it šilkinę. Masažas su medumi gerina kraujotaką ir limfos tekėjimą. Visa tai padarys jūsų kojas lygias ir lieknas bei padės šiek tiek pakoreguoti figūrą. Tačiau reikia dar sykį priminti, kad radikaliai pakeisti savo figūrą ir atsikratyti antsvorio, galima tik taikant integruotą požiūrį: tinkamą mitybą, sportą ir įvairias kosmetines procedūras.

 

Medaus masažą galima atlikti ir namuose. Reikia tik tiršto medaus ir savo rankų. Nusiprausę po dušu ar išsimaudę vonioje, tas kūno vietas, kurias reikia koreguoti, patepkite medumi. Tada, lengva plekšnodami kūną, apeikite visą plotą. Medaus masažas daromas ir grožio salonuose, kaina gana prieinama.