Visada žavi ir besišypsanti atlikėja bei šokėja Ingrida Kazlauskaitė atskleidė, be kokių grožio procedūrų neįsivaizduoja savo didžiosios šventės – vestuvių.

 

Ingrida_@Darius Gražys

Prieš vestuves poros, o ypač nuotakos, patiria labai daug streso, jos jaudinasi dėl visko, net menkiausių smulkmenų, todėl jau tą pačią dieną, kai tik įsimylėjėliai paskiria vestuvių datą, reiktų susirūpinti ir savo sveikata ir puikia išvaizda.Pasak Ingridos, nėra kito tokio natūralaus ir patikimo būdo, kuris sustiprintų imuninę sistemą, apsaugotų organizmą nuo streso, nemigos, įvairių virusų bei bakterijų ir suteiktų energijos kaip ozono injekcijos.  „Šventės metu svarbiausia – jaustis gerai, žvaliai ir energingai, o ne snūduriuoti prie stalo nuvargus ir išsekus. Todėl rūpinis savo sveikata tiesiog privaloma. Man padeda – ozonas. Ozonas  –tai ne tik energijos ir sveikatos šaltinis, bet ir patikimiausia priemonė, kuri  be chirurgo pagalbos (skalpelio), efektyviai naikina celiulitą bei nereikalingas  riebalų sankaupas pilvo, šlaunų ir net veido srityje. Jei gyvenimą griauna dvigubas pagurklis – kelios ozono injekcijos ir vėl galima džiaugtis dailiu smakriuku”, -  grožio paslaptis dalija  I. Kazlauskaitė, kuri kiekvienais metais reguliariai „papildo”  organizmą ozonu.

 

Sviesosterapija_Ingrida_1

Pasak Ingridos, kita privaloma procedūra visoms nuotakoms bei jų mamytėms būtų prancūzų kosmetologų  ištobulinta natūrali, akimirksniu veido, kaklo bei dekoltė odą atjauninanti ir sustangrinanti „krioplastika” arba „šalčio šokas”. „Neįsivaizduoju bet kokios šventės, o ypač vestuvių,  be „šalčio šoko”, nes tai ypatinga procedūra, kuri čia ir dabar atgaivina pavargusią, rūpesčių ir streso nukamuotą veido bei kaklo odą.  Kai pirmą kartą klinikoje man padarė šią procedūrą, efektas pranoko visus lūkesčius. Iškart oda tapo stangresnė bei jaunesnė, įgavo gaivaus švytėjimo. Todėl drąsiai galiu pasakyti – be „krioplastikos” aš  netekėsiu”, –
žavingai  šypsosi I. Kazlauskaitė.

 

Krioplastika_Mirameda

Pasak Ingridos, būsimos nuotakos sveikata bei grožiu turėtų iš anksto pradėti rūpintis, nes net ir pats brangiausias profesionalus vizažo meistras nepaslėps nuo streso bei bemiegių naktų pajuodusių paakių, papilkėjusios ir išsausėjusios veido odos. „Saugoti, mylėti ir lepinti save reikia nuolatos, nes graži moteris – laiminga moteris”, – sakė reguliariai savo grožiu besirūpinanti Ingrida Kazlauskaitė.


Daugiau Ingridos Kazlauskaitės grožio paslapčių bus atskleista vestuvių parodoje kitą savaitę Vilniaus Rotušėje.