Jau greitai į LNK eterį sugrįš azartiškoji šeiminių iššūkių laida „Mano vyras gali“ – kaip ir anksčiau, laidoje poros išbandys save atlikdamos pačias netikėčiausias ir tarpusavio pasitikėjimą atskleisiančias užduotis.

 

algis ramanauskas_701x1050

Viena iš pagrindinių šou naujienų – visiškai naujas ir anksčiau niekada kartu nedirbęs vedėjų tandemas. Naujame laidos sezone prie krupjė stalo sės ir žmonų statymus priiminės Algis Ramanauskas – Greitai, o jam talkins ir vyrams skirtas užduotis testuos nenuspėjamasis Radistų duetas –Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys.

 

„Man padirbėti su Radistais bus liuks, – komentavo laidos vedėjas A. Ramanauskas – Greitai. – Pats azartiškas nesu, bet bus labai įdomu pažiūrėti, kas lietuvių šeimose pademonstruos daugiau azarto ir noro nugalėti – moterys ar jų vyrai. Svarbiausia tik, kad žaidimas nesukeltų šeimyninių konfliktų – dėl šito poroms siūlyčiau susitarti dar prieš įžengiant į filmavimo aikštelę,“ – sakė A. Ramanauskas.

 

Kiekvienoje „Mano vyras gali“ laidoje moterys prie krupjė stalo daro statymus už savo vyrus – būtent taip ir atsiskleidžia, kuri žmona savo antrąją pusę pažįsta artimiausiai, ir kuris vyras savo mylimosios lūkesčius pateisina geriausiai. Nenuostabu, kad per aukštai žmonų užkelta kartelė vyrams gali sukelti ir susierzinimą, o jų neatliktos užduotys žmonoms – nusivylimą.

 

Kiek toli dėl pergalės bus pasiryžusios nueiti laidoje dalyvaujančios poros? „Mano vyras gali“ žiūrėkite jau nuo vasario mėnesio per LNK, o jei patys norite pasirodyti laidoje su savo antrąja puse, skubėkite pildyti dalyvio anketąhttp://lnk.alfa.lt/mano-vyras-gali