Jau įvyko pirmieji naujojo LNK humoro mega šou „Su cinkeliu“ filmavimai, kuriuose, kaip ir reikėjo tikėtis, kuriozinių situacijų netrūko. Pirmoje Manto Stonkaus vedamoje laidoje dėl įspūdingų prizų susirungs dvi komandos, vadovaujamos Astos Baukutės bei radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus.  Vaikinų komandoje dėl pergalės kovos kulinarė Beata Nicholson ir aktorė Aušra Štukytė, o A. Baukutės pusėje – choregrafas Jurijus Smoriginas ir dainininkė Nijolė Pareigytė Rukaitienė.

 

2_1600x900

7_1600x900

Visos laidos užduotys susijusios su visame pasaulyje pamėgtais ir labiausiai išplitusiais vaizdo įrašais – juos žiūrėdami dalyviai turi įveikti net keturis žaidimo etapus. Tiesa, žodžio kišenėje neieškantis M. Stonkus kartais specialius įrašus paruošia ir dalyvių pasveikinimui, tarkime, sveikindamasis su J. Smoriginu laidos vedėjas jį palygino su senu ožiu.

 

3_1600x900

5_1600x900

Nors šį akibrokštą choreografas dar sutiko draugiškai, vėliau jis pratrūko ne tik vedėjo, bet ir kitų dalyvių adresu. Abiems komandoms kovojant dėl kiekvieno taško, atėjo laikas pastabumo žaidimui – jo metu komandoms parodomas tas pats vaizdo įrašas, ir užduodamas klausimas apie kokią nors smulkią jame matytą detalę. Po vieno iš klausimų apie matyto traktoriaus spalvą J. Smorigino nuomonė išsiskyrė ne tik nuo priešininkų, bet ir nuo savo komandos.

 

4_1600x900

6_1600x900

„Matote, aš esu iš Kauno, o visi kiti čia yra kaimiečiai, kurie tikrai gerai žino viską apie traktorius“, – susierzino J. Smoriginas. Kuriai komandai sekėsi geriau, ir kam atiteko įspūdingi laidos prizai, LNK žiūrovai sužinos jau kitą trečiadienį, o M. Stonkus primena ir apie geriausio lietuviško vaizdo įrašo konkursą – kiekvieną savaitę juokingiausio vaizdelio autoriams laidos vedėjas žada piniginius prizus.