Vyrų oda šiek tiek skiriasi nuo moterų – hormonai čia atlieka pagrindinį vaidmenį. Vyrų oda yra storesnė ir mažiau jautri raukšlėms. Tačiau jį vis tiek reikia tinkamai drėkinti ir regeneruoti, kad būtų atidėtas senėjimo procesas. Kita vertus, liaukos gamina daugiau riebalų, o tai prisideda prie spuogų ir odos blizgesio susidarymo. Dažnai odą reikia nuraminti ir po dažno skutimosi. Odos priežiūra neturi lyties – kiekvienai odai reikia tinkamos priežiūros. Dėl to ji ne tik sveika, bet ir atrodo geriau, o tai gerina pasitikėjimą savimi.

 

22 Holika Holika kosmetika tiek vyrams, tiek moterims.

Holika Holika odod priežiūra tiek vyrams, tiek moterims

 

Iš Pietų Korėjos kilęs prekės ženklas Holika Holika siūlo veido ir kūno kosmetiką. Ikoniniai gaminiai yra iš serijos su alaviju. Tai universalaus naudojimo alavijo gelis ir itin lengvas kremas su filtru. Pasak prekės ženklo, raktas į sveiką odą yra visapusiška, dešimties žingsnių priežiūra. Reaguodama į tai, ji kuria kosmetiką kiekvienam iš odos priežiūros etapų.

 

Pastaraisiais metais Korėjos gaminiai užkariauja Lietuvos rinką ir sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Todėl verta rinktis geriausius natūralius produktus ir susipažinti su Holika Holika prekės ženklo asortimentu, esančiu internetinėje parduotuvėje. Galite rinktis iš įvairių produktų, tokių kaip gaivinantys, drėkinantys ir valantys BB kremai, kurie atitiks jūsų odos tipą. Prekės ženklas taip pat garsėja dušo želė, balzamai, veido priežiūros kosmetika, serumai, paakių kremai ir kaukės.

 

Alijošiuje slypi kosmetikos galia

 

Leiskitės į kelionę į žavingą, rūpestingos alavijo galios pasaulį. Tarp daugybės prekės ženklo naudojamų ingredientų dominuoja šis unikalus gamtos lobis. Alavijas jau daugelį metų yra neatsiejamas veido ir pėdų kaukių, veido kremų ir, svarbiausia, universalaus alavijo gelio palydovas. Dėl išskirtinai didelės alavijo sulčių koncentracijos ši kosmetika išsiskiria drėkinančia ir raminančia galia, kuri puikiai atitiks Jūsų odos poreikius. Alavijas yra tikras herojus, ypač odai, kuriai trūksta blizgesio ir elastingumo. Šis nepaprastas ingredientas puikiai valo, gaivina ir atgaivina odą, sugrąžindamas jai gyvybingumą. Tačiau tai dar ne viskas. Alavijas taip pat pasižymi nuostabiomis senėjimą stabdančiomis savybėmis, kurios leis ilgiau džiaugtis jaunatviška odos išvaizda. Reguliarus Holika Holika alavijo kosmetikos naudojimas padės sumažinti raukšlių matomumą ir išlaikyti jaunatvišką išvaizdą tiek vyrams, tiek moterims.