Ar jūsų partnerio oda švelni kaip kūdikio ir jis domisi mada? O galbūt turi kitų įpročių, kurie tradiciškai laikomi moteriškais? Tuomet gali būti, kad jūsų antroji pusė – metroseksualas.

 

metroseksualas

Gatvėje jis atkreipia praeivių žvilgsnius. Jis eina išdidžiai, lyg podiumu. Nenuostabu, kad aplinkiniai kartais pagalvoja, kad ką tik pro juos praėjo reklamos fotosesijų modelis iš blizgančių žurnalų ir televizijos ekranų. Jo oda skaisti ir švytinti, dantys tvarkingi ir akinamai balti, šukuosenoje kiekvienas plaukelis turi savo vietą, kūnas tobulai ištreniruotas, drabužiai kokybiški, tvarkingi ir iš naujausių kolekcijų. Savo išvaizdai jis tikrai negaili nei laiko, nei pinigų.

 

Metroseksualai – vis dar gana naujas, bet sparčiai populiarėjantis vyrų tipas XXI amžiuje. Tokį vyrą galima apibūdinti kaip žavų vienišių, labai išsilavinusį, gyvenantį didmiestyje. Jis paprastai didžiuojasi, kad yra labiau išsilavinęs ir kultūringesnis negu kiti, y chromosomos nešiotojai. Metroseksualai dažnai kaltinami dėl tuštybės, dėl madingų prekinių ženklų vaikymosi ir t. t. Tuštybė – skirti tiek valandų drabužių derinimui ir išvaizdos puoselėjimui.

 

Asmeniniuose santykiuose metroseksualai labai skiriasi nuo tradicinių vyrų, kurie mėgsta atsipalaiduoti žiūrėdami sporto varžybas ir gerdami alų. Tokie žmonės yra idealūs palydovai įvairiuose renginiuose, tačiau šeiminiame gyvenime su jais gali būti labai sunku.

 

10 dalykai, kuriuos reikėtų žinoti, prieš apsigyvenant su metroseksualu:

 
  • Vonioje daugiausiai vietos užims jo grožio priemonės. Paprastai vyrams užtenka muilo, dezodoranto, skutimosi kremo ir losjono po skutimosi. Likusią vietą vonios lentynėlėse ir spintelėse užima moterų kosmetikos priemonės. Visiškai kitaip atrodys vonia, kuria dalysis moteris ir metroseksualas. Jam reikės tikrai daugiau nei vien skutimosi kremo.
 
  • Spintoje daugiausiai kabės jo drabužių. Metroseksualai garsėja išskirtiniu stiliumi, todėl nenuostabu, kad jo drabužių spintoje bus daugybė išskirtinių ir brangių drabužių: kostiumų, šilkinių kaklaraiščių, kaklaskarių, sąsagų, batų ir kt.
 
  • Jis visada skolinsis jūsų grožio priemones. Paskolinti lūpų balzamą dažniausiai prašo draugė. Kiek neįprasta tai girdėti iš vaikinų. Nebent jie yra metroseksualai. Jei susitikinėjate su metroseksualu, būkite pasiruošusios tokiems klausimams, nes labai galimas daiktas, kad jūs abu naudosite to paties prekės ženklo produktus. Be to, vieną dieną galite suprasti, kad kremas, kurį neseniai nusipirkote, jau išnaudotas be jūsų žinios.
 
  • Jis tikrai supras apie jūsų grožio poreikius. Metroseksualui vyrui tikrai nereikės aiškinti, kodėl tepate odą ir plaukus keistais ingredientais ir maisto produktais. Su juo bus tikras malonumas lankytis grožio parduotuvėse, nes jis greičiausiai galės patarti, koks prekės ženklas ar kokia priemonė yra geresnė.
 
  • Su juo galėsite visą naktį lepintis grožio procedūromis ir masažais. Tradicinis vyras net kojos nedrįstų įkelti į grožio saloną, o metroseksualas ne tik mielai sutiktų eiti kartu, bet ir pats pasilepintų įvairiomis grožio procedūromis. Šiuose santykiuose romantika tampa tokie dalykai, kaip mėgavimasis pedikiūro procedūra.
 
  • Jie niekada nebus irzlūs ir kažkuo nepatenkinti, kai eisite apsipirkinėti. Kartais atrodo, kad tradiciniai vyrai negali iškęsti parduotuvėje 5 minučių ir niekaip negali suprasti, kodėl jūs svarstote 40 minučių, ar verta pirkti šiuos batus ar tą rankinę. Metroseksualai kuo puikiausiai supranta moterišką dilemą ir yra patenkinti, galėdami patarti, ką pasirinkti.
 
  • Niekada nereikės jaudintis, kad jis ne taip apsirengs. Gal metroseksualai yra kiek tuštoki, tačiau jie visada yra stilingi. Jie atrodys nepriekaištingai bet kuriuo metu ir bet kuria proga. Jis žinos, ką apsirengti, tiek einant į miestą, tiek į koncertą, tiek į vakarėlį ar prabangų renginį.
 
  • Jis praktikuos sveiką gyvenimo būdą. Metroseksualai – tai tikrai ne tie vyrai, kurie gali visą dieną praleisti sėdėdami ant sofos, gerdami alų ir valgydami picos likučius. Rūpindamiesi savo kūnu jie dažnai lankysis sporto klubuose, o šaldytuve laikys daug sveiko maisto, daržovių kokteilių, vaisių ir žalumynų. Greičiausiai jo gyvenimo būdas padarys teigiamą įtaką ir partnerės pasirinkimams. Ji taip pat pradės labiau rūpintis savo kūnu ir tuo, ką deda į burną.
 
  • Jis dažnai žvilgčios į savo atvaizdą veidrodyje. Ir gali būti, kad daug dažniau negu tai daro moterys. Kartais toks įprotis gali erzinti ir gali atrodyti narciziškai.
 
  • Jis labiau jus supras, kai kamuos priešmesntruacinis sindromas. Tomis dienomis niekas geriau nesupras ir nepaguos nei jautrus ir gerai atrodantis vyras. Metroseksualai paprastai yra švelnesni negu tradiciniai vyrai, todėl jie labiau supras savo draugę, kenčiančią nuo priešmenstruacinio sindromo. Jie pagamins mėgstamą patiekalą ar nulėks į parduotuvę vien dėlto, kad nupirktų šokolado ir verks kartu su savo drauge, kartu žiūrėdamas graudžias melodramas.
 

Būti vyru – tai daugiau nei testosterono lygis kraujyje. Šiuolaikinio vyro yra labai pasikeitęs ir, jeigu metroseksualas vyras yra tai, ko jūs ieškote, viskas yra labai gerai. Juk svarbiausia ne tai, ką pagalvos kiti, o tai, ar jums yra gera būti kartu!