Per karantiną nuplaukė visokių švenčių – ir jubiliejų, ir koncertų, ir gimtadienių. Dėl vienos šventės karantino metu galvą teko pasukti ir gražuolei dainininkei Godai Alijevai. Jos dukrelei Tėjai karantino metu kaip tik suėjo pirmas jubiliejus – 10 metų. Todėl Goda dukrelei planavo surengti didžiulę fiestą. Įvedus karantiną, Godai teko suktis iš padėties. Ji slapčia, tyliai, nieko nebesitikinčiai dukrelei pradėjo organizuoti šventę.

 

image003

 

„Ji nieko nesitikėjo, nes aš ilgą laiką visus balionus, tortus viską laikiau paslaptyje. Helio balionai buvo pas mane mašinoje, bagažinėje, ji nieko nematė iki pat gimtadienio ryto. Tortas buvo paslėptas garaže. Žodžiu, jai buvo didžiausia staigmena, kad, atsikėlus ryte, viskas buvo suruošta, padaryta“, – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val. per LNK laidą KK2 pasakos Goda.

 

Ryte, kai dukrelė atsibudo Goda jai parodė siurprizą. Gimtadienyje net buvo žmonių! Aišku, tik artimųjų, kurie kartu karantinuojasi.

 

image004

 

„Net prisiminiau tuos senus laikus, kai pati buvau maža ir gimtadienius švęsdavome namuose su tortu, su mamos suteptais sumuštiniais, pjaustytais mažais gabaliukais agurkais ir pomidorais“, – šypsojosi Goda.

 

Godos dukra Tėja jau didelė ir protinga panelė. Ji supranta, kad per karantiną visi taupo. Todėl brangių dovanų iš mamos neprašė.

 

„Noras buvo tikrai kuklus ir mane nustebino. Dukra paprašė lūpų blizgio“, – pasakojo mama.

 

Tačiau Tėją labai palepino seneliai. „Įspūdingiausia dovana buvo senelio, jis atvežė dovanų dviratuką“, – išdavė Goda.

 

Gimtadienis karantino metu įvyko. Ne fiesta, bet vis tiek miela. Tačiau Tėja norėtų pasibaigus karantinui savo jubiliejų pakartoti iš naujo.

 

Visa Godos Alijevos dukrelės šventė – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK laidą KK2.