„Aš suprantu, kad lietuviams nepatinka pozityvūs, viskuo patenkinti žmonės. Daug didesnio žiūrovų palaikymo sulaukia gailesčio reikalaujantys projektų dalyviai. Tačiau aš preteksto manęs gailėti niekada nesuteiksiu“, – gerbėjus provokuoja Giedrė Vokietytė, vakar grandioziniame TV3 muzikiniame šou „X Faktorius“ balansavusi ant iškritimo ribos.

 

„Giedrė turi išskirtinai stiprų balsą. Galima padaryti taip, kad daina nuskambėtų kaip niekas nesitiki“, – įsitikinęs „X Faktoriaus“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. Teisėjas, Giedrės mentorius Samas jau ne sykį viešai pripažino, kad Giedrė savyje slepia tikrąjį „x faktorių“. Tai – svarbus įvertinimas kiekvienam apie didžiąją sceną galvojančiam dainininkui.

 

„Esu laiminga, kad dalyvauju „X Faktoriuje“. Taip buvo nuo pat pradžių. Džiaugiuosi kiekviena akimirka, gyvenu projektu. Tačiau, atleiskite, – neverksiu, jei ir išskrisiu. Tuo aš esu kitokia. Aš savo laimę nešiojuosi širdyje ir niekas jos iš manęs neatims“, – sako G. Vokietytė.

 

Ketvirtoji tiesioginė grandiozinio muzikinio šou transliacija – jau pirmąjį 2013-ųjų sekmadienį, sausio 6-ąją, 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!

 

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ paliks vis po vieną dalyvį. Nuo šiol tiesioginėse „X Faktoriaus“ transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės matysime, kaip čia tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: Rūta Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius, Saulius Prūsaitis – muzikines grupes, Samas – merginas iki 25 metų amžiaus, Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

Bilietus į tiesiogines „X Faktoriaus“ transliacijas galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose arba interneto svetainėje: http://www.tiketa.lt/muzikinis_realybes_sou_x_faktorius_38112.

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!