Trečiojoje kelionių nuotykių laidoje “Bus Visko” iš Boracay salos trys geriausios draugės – Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė – Bandita ir Silva Rindzevičiūtė, išmėgins ekstremaliausias vandens pramogas.

 

Gintare3

Prieš ketverius metus kaituodama Vietname Gintarė patyrė itin sunkią motociklo avariją.Po jos merginai buvo stipriai sužalota pėda ir ji privalėjo atsisakyti vienos didžiausių savo aistrų – plaukimo jėgos aitvarais. Į Filipinus Gintarė atvyko su tikslu vėl skrosti jūros bangas.

 

Merginos apsilankė kaituotojų rojumi vadinamame “Bulacbog” paplūdimyje. Itin paslaugūs kaituotojai trims žavioms lietuvaitėms nestokojo ne tik komplimentų, bet ir pagalbos.  “Šis paplūdimys, tai vienintelė vieta, kurioje negali pykti, kai tavo plaukus taršo vėjas. Kuo stipresnis vėjas – tuo visi laimingesni”, – įspūdžiais dalinosi Simona.

 

Tačiau išvykos metu merginų džiaugsmą netikėtai aptemdė rūpesčiai – Gintarei Gurevičiūtei prireikė skubios medikų pagalbos.

 

“Kelionės metu Gintarei nutiko nelaimė. Reikėjo ieškoti skubios pagalbos. Su savimi neturėjome nei jokių tvarsčių, nei medikamentų. Buvom puolusios į paniką, nes sunkiai sekėsi surasti gydytoją visoje Borocay saloje”, – pasakojo Silva Rindzevičiūtė. Ar bus lemta išsipildyti Gintarės svajonei, ar pavyks merginai pakinkyti aitvarą ir atgauti prarastus įgūdžius?

 

Šioje “Bus visko” laidoje LNK GO žiūrovai taip pat išvys Simonos akistatą su aukščio baime. Ar jai pavyksnugalėti save ir šokti nuo 15 metrų aukščio uolos?

 

Ankstesnėse laidose Gintarė, Silva ir Simona minėjo, kad turi pavojingų kaimynų. Vienas jų trijulę pakvies pasiplaukioti savo išskirtiniu laivu. Kaip jis atrodo ir kodėl merginos liko, švelniai tariant, nusivylę? Visa tai ir dar daugiau pamatysite įsijungę trečiąją “Bus Visko” nuotykių dalį LNK video galerijoje LNK GO.