Jau šį, pirmadienio, vakarą, 20.00 val. TV3 eteryje – pasimatymų šou „Pamilk pabaisą“ antroji laida. Vasariška premjera prie ekranų pritraukė daugybę žiūrovų, kurie liko neabejingi po įspūdingomis kaukėmis ir grimu užsimaskavusiems dalyviams. Šįvakar į pasimatymus eis nauji herojai, kurių išvaizda stebins, gniauš kvapą ar net šokiruos.

 

TV3_PP_Grimas_Foto_Gytis_Vidziunas

 

„Pamilk pabaisą“ kaukėmis ir grimu rūpinosi profesionaliausios grimo meistrės šalyje – Vaidos Navickaitės suburta komanda: Laura Kreivytė, Julija Estko, Vilma Garliaukienė, Tatjana Popova, Jolanta Gunovič ir Gintarė Sutkaitė. Šios meistrės nuolat darbuojasi žinomiausių šalies dizainerių kolekcijų pristatymuose, mados žurnalų fotosesijose, reklamų filmavimuose ir kt.

 

TV3_PP_Grimas_Foto_Gytis_Vidziunas_2

 

V. Navickaitė pasakoja, kad dirbti šiame projekte buvo kur kas įdomiau, nei įprastai: „Tai netradicinis grimas, jis labai skiriasi nuo dažniausiai kuriamo beauty grimo. Kuriant kiekvieną charakterį naudojom sudėtingesnes specialias priemones, prireikė ir kiekvienos grimo meistrės ypatingų sugebėjimų. Dabar malonu prisiminti kūrybinį procesą.“

 

TV3_PP_Grimas_Foto_Gytis_Vidziunas_3

 

„Pamilk pabaisą“ kaukės buvo atgabentos iš Amerikos. Jos kurtos iš latekso ir specialių medžiagų – iš pradžių būna nespalvotos. Buvo renkamasi iš įvairų personažų – pabaisų, žvėrelių, fantastinių filmų herojų. O pats grimo procesas priminė Holivudo kino filmo aikštelę – specialiųjų efektų kūrimą.

 

TV3_PP_Grimas_Foto_Gytis_Vidziunas_4

 

„Kiekvienas dalyvis, tarsi koks Bradas Pittas grimo kėdėj praleido ilgas valandas. Kiekvienos kaukės klijavimas ant veido, spalvinimas, detalių pridėjimas, charakterio kūrimas užtrukdavo apie porą valandų. Buvo naudojami ir perukai ar kuriamos šukuosenos iš pačių dalyvių plaukų“, – pasakoja grimo meistrė V. Navickaitė.

 

TV3_PP_Grimas_Foto_Gytis_Vidziunas_6

 

„Pamilk pabaisą“ įvaizdžio kūrimo komanda sutartinai tvirtina, kad vientisą ansamblį padiktuodavo pati kaukė ir atitinkamas žmogaus tipažas. „Įdomu tai, kaip viena ar kita kaukė „lipdavo“ tam tikram dalyviui. Iš vakaro apgalvoji, kuriam kokią kaukę kursi, tada ateina ryte žmogus – pamatuoji ir supranti, kad visai „nelimpa“. Reikiama kaukė tiesiog pati pritraukdavo tinkamą tipažą, lyg koks magnetas – pagal tam tikras savybes“, – pasakoja Vaida.

 

TV3_PP_Grimas_Foto_Gytis_Vidziunas_7

 

Pirminė TV3 pasimatymų šou dalyvių reakcija būdavo ryški: „Ar čia aš?“ Visus, save išvydusius veidrodyje, ištikdavo lengvas šokas: „O kas dabar bus?“ Dalyviams buvo įdomu, smalsu. Tiesa, grimo meistrės atskleidžia, kad „Pamilk pabaisą“ herojai turėjo prisitaikyti ir prie tam tikrų, neįprastų nepatogumų – dėvint kaukę sudėtinga valgyti, gerti, kalbėti. Tai ir fizinis, ir psichologinis išbandymas.

 

Kaip pasimatymuose seksis naujiems užsimaskavusiems „Pamilk pabaisą“ dalyviams, paaiškės jau šį, pirmadienio, vakarą, 20.00 val. Į pasimatymus keliaus gąsdinantis klounas, mistinė fantastinio filmo herojė, po beždžionės kauke besislepiantis vaikinas ir kiti. Ar dalyviai pamatys tikrąjį asmenybių grožį?

 

 „Pamilk pabaisą“ – pirmadieniais 20.00 val. tik per TV3!