Artėjantys nauji metai reiškia naują pradžią. Norėtumėte kitais metais pritraukti turtus? Pasirodo viskas priklauso nuo piniginės: nuo to, kokia ji yra, kas ir kaip į ją dedama. Taigi kokia ji turėtų būti, kad fortūna nenusigręžtų?

 

"piniginė"

 • Respektabilumas. Pigi piniginė nepajėgi pritraukti turtų, nes skleidžia skurdo energiją. Negalint įsigyti labai brangios piniginės, rekomenduojama pirkti vidutinės kainos. Svarbiausia, kad piniginė atrodyti respektabili, žadintų mintis apie turtą ir būtų gana funkcionali.
 
 • Erdvumas. Pinigams patinka būti didelėje piniginėje. Į ją turėtų tilpti net pati didžiausia kupiūra, jos neperlenkus per pusę. Kas jei pačios didžiausios kupiūros į piniginę netelpa? Tai siunčia signalą į visatą, kad piniginės turėtojas nesitiki turėti tiek daug pinigų, todėl ten jie ir neatsiras. Be to, piniginėje turėtų būti patogus ir pakankamai erdvus skyrelis monetoms.
 
 • Pagaminta iš natūralių medžiagų. Iš odos, zomšos ar natūralaus audinio pagaminta piniginė padeda pritraukti pinigus. Rekomenduojama vengti dirbtinių medžiagų, pavyzdžiui, polietileno ir jo gaminių, nes jie neturi jokių materialių energijų. Be to, dirbtiniai gaminiai blokuoja natūralų energijos tekėjimą. Patariama įsigyti pinigines patikimose parduotuvėse, o ne turgavietėse, kad nekiltų abejonių dėl pirkinio kokybės.
 
 • Pinigų ir turto spalvos. Senovės kinų gyvenimo būdo mokslas fengšui teigia, kad tam tikros piniginių spalvos padeda pritraukti pinigus. Tai įvairūs žemės ir metalo atspalviai. Piniginė gali būti ruda, juoda, įvairių geltonų atspalvių, auksinė, sidabrinė. Atrodo, nuobodu? Iš tiesų yra begalė variantų, kaip gali atrodyti svajonių piniginė. Kokių spalvų rekomenduojama vengti? Vandens atspalvių – iš mėlynų, žydrų ir žalių piniginių pinigai pabėgs, nutekės lyg vanduo.
 
 • Ką dėti į piniginę, siekiant pritraukti turtus? Tikima, kad norint pritraukti turtus, reikia į piniginę įdėti trijų arba penkių monetų su skylutėmis viduryje ryšulėlį. Tokį amuletą galima pasigaminti patiems – paprasčiausiai monetas perrišti raudonu kaspinu arba storu siūlu. Jei monetų su skylutėmis neturite, jų rasite visose prekybos vietose, kuriose prekiaujama fengšui simbolika.
 
 • Kiti fengšui patarimai. Piniginėje galima laikyti paveikslėlį su vynuogėmis, mėtų lapeliais arba žaliąja arbata – šie vaisiai ir augalai turi savybę pritraukti pinigus ir sėkmę piniginės savininkui. Taip pat į piniginę galima įdėti pupų arba cinamono. Egzotinis prieskonis pritraukia pinigus, o pupos – padeda juos išsaugoti. Gerą energiją gali padėti pritraukti ir „neiškeičiama“ užsienio valiutos kupiūra, pavyzdžiui, vienas doleris. Į piniginę galima dėti rytietiškų simbolių, kurie pritraukia pinigus – visų rūšių heksagramas, runas. Beje, galima įdėti ir šiek tiek krieno šaknies. Šis stipraus kvapo augalas geba pritraukti didelius energijos srautus. Geriausia krieno šaknį išsikasti ir susidžiovinti patiems, o ne pirkti prekyvietėse. Materialinę energiją taip pat gausiai kaupia šiliniai viržiai. Į piniginės kišenėlę galima įkišti nedidelę viržių šakelę.
 
 • Kaip laikyti piniginę, siekiant pritraukti turtus? Pinigai turi būti sudėti pagal vertę, priekinė kupiūrų pusė atsukta į piniginės priekį. Niekada nelaikyti tuščios piniginės, joje turi būti nors ir vienas, mažos vertės pinigėlis. Niekada neišleisti visko iki paskutinio cento. Visada turėti šiek tiek lėšų nenumatytiems atvejams, bent viešojo transporto bilietėliui.
 
 • Piniginėje turėtų būti laimingoji moneta. Tai tokia moneta, kuri pirmoji gauta iš gero žmogaus, uždirbta, gauta dėl sėkmingų derybų ir t. t. Šios monetos nevalia išleisti – tai sėkmės ir klestėjimo talismanas.
 
 • JAV doleris – talismanas. Ant vieno dolerio banknoto vaizduojami labai stiprūs simboliai, padedantys pritraukti sėkmę ir turtus. Tie simboliai – tai visa matanti akis ir Egipto piramidė.
 
 • Talismanai pinigams pritraukti gali būti laikomi ne tik piniginėje. Pavyzdžiui, ne šio sezono drabužių, pakabintų spintoje, kišenėse palikti smulkių monetų. Prisiminti, kad pinigai nemėgsta skylėtų kišenių ir iširusių sagų.
 
 • Laimėti, nesąžiningai uždirbti, paaukoti, dovanoti pinigai laimės neatneš. Juos reikėtų atiduoti tiems, kuriems labiau reikia arba kuo greičiau išleisti, kad jų neliktų piniginėje.
 
 • Pinigus reikia mylėti ir su jais elgtis atidžiai. Kiekvieną kupiūrą reikėtų apžiūrėti, prieš dedant į piniginę.
 
 • Atsikratyti šiukšlių! Pinigai „neateina“ į tokią piniginę, kurioje daug visokių nereikalingų popierių, senų kuponų, iškarpų su priminimais ir pan. Piniginėje nereikėtų nešiotis artimų žmonių nuotraukų (vyro, žmonos, vaikų), nes jie ne tik sutrikdo energijos srautus, bet ir gali daryti neigiamą įtaką santykiams su artimaisiais. Tai nutinka retai, bet reikėtų dėl viso pikto apsidrausti.