Žinomiausio Lietuvos ledo ritulininko Dariaus Kasparaičio namuose Majamyje LNK laidos „Bus visko“ komanda lankėsi vos prieš keletą savaičių.  Darius jiems atvėrė duris į savo kasdienybę bei išskirtiniame interviu atvirauja apie buvusias žmonas, ašaras, skyrybų priežastis, uždirbtus milijonus ir pasikeitusį požiūrį.

 

kasparaitis1

 

Nuoširdžiame interviu Darius prisimena akimirką, kai būdamas vaikas suprato, jog yra azartiškas, o svarbiausia – komandos žmogus. „Niekada nepamiršiu, kai per televiziją rodydavo vaikų žaidynes, rungtyniaudavo komandos. O aš turėjau savo mylimiausią, kuri pralošė. Įeina mama į kambarį, o aš verkiu. Klausia manęs – kas nutiko? Sakau mano komanda pralošė…. Atsimenu tą momentą, nes visada labai norėjau laimėti ir būti geriausiu žaidėju“.

 

kasparaitis2

 

Dabar Darius gyvena nuostabų šeimyninį gyvenimą, yra geriausias tėvas ir puikus vyras. Beje, tik sukūręs trečią šeimą užsitarnavo tokius epitetus. Jis pripažįsta, kad dėl prieš tai buvusių skyrybų kaltas ne kas kitas, o tik jis pats.

 

kasparaitis3

 

„Jei nesikeisi pats, keisi žmonas kiekvienais metais. Aš galvodavau, kodėl jos visos vienodos. Iš kitų šalių, o problemos tos pačios. Ir tik dabar supratau, kad čia ne žmonų, o mano problema. Kad aš ne taip elgiausi. Bet šiandien esu labai laimingas. Man pasisekė, nes turiu savo žmoną Lizą“, – šį sekmadienį 16 val. laidoje „Bus visko“ pasakos D. Kasparaitis.

 

kasparaitis4

 

Būtent su žmona Liza Darius šiandien augina net keturis vaikus ir yra priėmęs kai kuriems vyrams tikriausiai nelabai suprantamą poziciją – jau kelerius metus vyras laiką leidžia namuose su savo vaikais. Ir sako, kad tai – geriausias sprendimas jo gyvenime.

 

kasparaitis5

 

„Mane labai daug mane išmokė vaikai, ramybės ir kantrybės. Suprantu, kodėl kartais vyrai bėga iš namų. Sunku būti namuose. Aš galvodavau, kaip lengva. Duodi moteriai pinigų, tegul būna namuose ir auklėja. Ir tik pats su jais pabuvęs supratau, ką tai reiškia. Dabar aš suprantu visas mamas“.

 

kasparaitis6

 

Pajutęs, kas yra šeimyninė laimė, pasikeitė Dariaus požiūris ir į uždirbamus pinigus. Vyras teigia iššvaistęs savo milijonus nežinia kam bei visada jautęs pareigą už visus mokėti, pirkti brangiausius daiktus ir važinėti tik su prabangiais automobiliais. O šiandien viskas kitaip.

 

„Nežinojau, ką reiškia pinigai. 10 ar 20 tūkstančių dolerių – koks skirtumas? Dabar suprantu, kad dešimt tūkstančių yra dideli pinigai. Sunku juos uždirbti. Sportininkai nelabai supranta, kiek normaliam žmogui kainuoja uždirbti tuos pinigus. Kaip sunkiai reikia eiti į darbą. Aš dabar daugiau gaunu kaifo iš gyvenimo nei važinėdamas prabangiomis mašinomis ar vaikščiodamas į prabangius restoranus. Vis galvodavau – kodėl aš toks nepatenkintas? Ir supratau, kad ne tame čia reikalas. Tikroji laimė – vaikai ir geri santykiai su žmona“.

 

Šį sekmadienį išskirtinai „Bus visko“ laidos žiūrovams Darius padarys ekskursiją po namus, papasakos apie savo naujus verslus ir neseniai atrastą kuklumą.