„Jeigu moteris 200 kartų per dieną pakartos, kad neturi kuo apsirengti, ji iš kantrybės išves net ir patį ramiausią vyrą“, – įsitikinęs etiketo žinovas, žurnalistas ir verslininkas Giedrius Drukteinis. Kurios moterų nuodėmės labiausiai erzina žinomus šalies vyrus? Jau šį ketvirtadienį, vasario 7-ąją, 19.50 val. TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ aštrių atsakymų pažers ne tik G. Drukteinis.

 

„Moterys nuolat priekaištauja vyrams ir bando juos perauklėti“, – aiškins grandiozinio muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjas, prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

 

„Labiausiai mane, kaip vyrą, erzina, kad moterys vairuodamos automobilį niekuomet nepadėkoja už kilnius vyrų poelgius. Pavyzdžiui, jei užleidi vairuotojai vietą pastatyti automobilį, ši niekuomet nepadėkos – nei pamirksės automobilio švieselėmis, nei mostels ranka“, – konstatuos G. Drukteinis.

 

„Neturiu kuo apsirengti“, „Aš per stora“, „Visi vyrai – „kiaulės“ – tai tik keli perlai iš naujausio „Nuodėmių dešimtuko“. Kuri savybė, pasak TV3 televizijos internetinio puslapio lankytojų, labiausiai erzina vyrus? Susidomėję internautai šiuose rinkimuose atidavė per 150 tūkstančių balsų!

 

G. Drukteinio, Samo, Marijaus Mikutavičiaus ir net į vyrų pokalbį įsikišusios naujosios „Chorų karų“ generolės Donaldos Meiželytės komentarai – tik laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ šį ketvirtadienį 19.50 val. per TV3.

 

Visas praėjusias „Nuodėmių dešimtuko“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/nuodemiudesimtukas.

 

„Nuodėmių dešimtukas“ – ketvirtadieniais 19.50 val. tik per TV3!