Sekmadienį „Finalo ketverto“ pusfinalyje pasirodys jau sostuose sėdėję, bet iš projekto pasitraukę dalyviai. Šiandien yra paskutinė diena, kai žiūrovai balsuoja už verčiausius antrojo šanso, o pretendentai ruošia vienas už kitą didesnes staigmenas.

 

Gabrielius Vagelis_

 

„Labai vertinu gerus dalykus – buvo labai didelis žmonių palaikymas, sulaukiau daug gerų komentarų. Iš pradžių, kai rodė Algirdo Daumanto siužetą, buvo juokinga, bet paskui pamaniau, kad žmonės gali iš tiesų patikėti, kad tarp mūsų įvyko kažkokia didelė drama. Bet kuriuo atveju, kova buvo tikrai lygiavertė, to ir atėjom – dainuoti ir kovoti. Žinau, kad žiūrovai lauktų mano ir Algirdo revanšo, bet dar nesu nusprendęs, ką rinkčiausi dvikovai. Dabar tiesiog labai noriu grįžti“, – teigė likus vos žingsniui iki pusfinalio projektą palikęs Gabrielius Vagelis.

 

Nuoroda:

 

 

Ryškiausia šou dalyve tituluojama Senjasa intrigavo, kad į šou grįžta su dar niekur neskelbta savo premjerine daina. „Kol kiti tęsė kelionę projekte, aš dirbau studijoje. Tą dainą ir atliksiu, jei žiūrovai nuspręs, kad turiu grįžti į šou“, – atskleidė aštuoniolikmetė jonaviškė.

 

Ingrida Toleikytė

 

Kūrybiniam procesui atsidėjo ir dar viena grįžti pretenduojanti dalyvė. „Teisėjų žodžiai mane labai motyvavo. Kai tik iškritau iš projekto, atsidėjau dainų kūrimui ir dabar turiu jau keturių dainų eskizus. Noriu jas išleisti ir pradėti karjerą ne tik kaip atlikėja, o ir kaip dainų kūrėja. Grįžti į projektą man reikštų labai daug“, – teigė penkiolikmetė Lukrecija Vasiliauskaitė.

 

Lukrecija Vasiliauskaitė

 

Pirmojoje laidoje projektą palikusi originaliojo ketverto narė Ingrida Toleikytė neslėpė, kad laiko atsiskleisti jai – pritrūko. „Atėjau parodyti, ką moku ir galiu, bet iškritau dėl ligos, kuri tądien atėmė mano balsą. Tikiu, kad iškritau tam, kad sugrįžčiau su triguba jėga. Gal kai kuriems pasirodžiau arogantiška, tačiau iš tiesų esu jautri ir mylinti mama. Iškritusi nesuvaldžiau emocijų, nubraukiau ne vieną ašarą. Labai tikiuosi, kad dar spėsiu parodyti, kad esu daug įvairiapusiškesnė“, – teigė dainininkė.

 

Senjasa

 

„Net kai esi aklavietėje, jei turi stiprų užnugarį, ką jaučiu, kad turiu, tada niekas nebaisu. Būtent apie tai ir yra mano nauja kuriama daina. Žmonių palaikymas yra didžiulė jėga, kuri visada mane stumia į priekį ir norisi, kad žmonės nepatingėtų ir prabalsuotų“, – sakė originaliojo ketverto narė, grupės SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė.

 

Silvija Pankūnaitė

 

Į „Finalo ketvertą“ žiūrovai gali sugrąžinti keturis dainininkus. Juos galima rinkti iš tų, kurie jau sėdėjo sostuose: Silvija Pankūnaitė, Ingrida Toleikytė, Gabrielė Banevičienė-Gabi, Justina Budaitė-Juna, Lukrecija Vasiliauskaitė, Kotryna Juodzevičiūtė, Senjasa, Gabija Lokytė, Eglė Jakštytė-ELEY ir vos laipteliui iki pusfinalio likus pasitraukę Sherman Tan ir Gabrielius Vagelis laukia žiūrovų balsų ir siekia galimybės mesti iššūkį sostuose sėdinčiam ketvertui.

 

Sekmadienį 19.30 val. LNK televizijos žiūrovų laukia išskirtinės kovos dėl bilieto į superfinalą.