Jau šį sekmadienio vakarą 19 val. LNK televizijos žiūrovai išvys penktąjį moderniausio muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ finalą. Neabejotinai laukia įtampos kupinos dvikovos, kurių baigtį nulemia žiūrovai – praėjusią savaitę pasikeitė net du „Finalo ketverto“ nariai. Vis dėlto, vienai dalyvei iššūkio dar niekas mesti neišdrįso.

 

Finalo ketvertas sostuose

 

„Aš be galo laukiu kovos. Jau trečią savaitę ruošiu pasirodymą. Nežinau, kodėl pretendentai nesirenka manęs dvikovai, bet neatėjau į šį projektą tam, kad pasėdėčiau soste. Noriu pasakyti visiems ateinantiems – kvieskite mane į dvikovą, noriu dainuoti!“ – atviravo Senjasa.

 

senjasa

 

„Jokiais būdais nesakau, kad savimi pasitikiu taip stipriai, kad įveiksiu bet ką. Tikrai ne, į „Finalo ketvertą“ ateina fantastiškai stiprių vokalistų, nuostabių atlikėjų, žmonių, kurie jau turi savo gerbėjų auditoriją. Aš – paprasta mergaitė iš Jonavos, ne žvaigždė, kuri gali būti garantuota, kad už ją prabalsuos tūkstančiai. Žinau tik tai, kad jokie iššūkiai man nėra baisūs ir esu užtikrinta dėl savo pasirodymų. Mano pagrindinis tikslas ir svajonė – dainuoti, o ne tiesiog tyliai praplaukti“, – šypsojosi aštuoniolikmetė.

 

Senjasa_Egidijus Dragūnas

 

„Akivaizdu, kad šiame projekte viskas aukštyn kojomis gali apsiversti per sekundę – vienas už kitą geresni atlikėjai lipa į sceną ir keičia tuos, kurių atrodė, niekas neišstums iš sosto. Noriu projekte išlikti kuo ilgiau, bet man svarbu, kad tai būtų pelnyta pergalė“, – atskleidė „Finalo ketverto“ narė Senjasa.

 

Senjasa_Finalo ketvertas

 

„Finalo ketvertas“ – moderniausias LNK televizijos muzikinis projektas. Kiekviena laida – lyg finalas – prasideda nuo keturių muzikinius sostus užėmusių vokalistų. Į jų vietas pretenduoja daugybė norinčių, tačiau mesti iššūkį gali tik gavę tris teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno ir Martyno Tylos „taip“.

 

Šį sekmadienį 19 val. LNK televizijos žiūrovus stebins sostuose sėdintys vaikų darželio muzikos mokytoja Indrė Juodeikienė, išskirtinio balso tembro savininkė Senjasa, nuo pirmojo finalo soste sėdintis Gabrielius Vagelis bei Gabija Lokytė. Šou veda Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.