LNK laida „KK2 penktadienis“ pasitinka jau ketvirtąjį sezoną, kuriame žiūrovų laukia daug naujienų – nauja studija bei pasikeitęs vedėjų sąstatas.

 

vestuves1_1600x1200

 

Pirmosiose dviejose laidose Ugnę Skonsmanaitę pakeis KK2 žurnalistas Domininkas Ramonas,  vedėjų ketvertuką sudarys net trys vyrai ir Irūna Puzaraitė.

 

vestuves2_900x1200

 

Irūna sako, kad ji nuo mažens pripratusi prie vyrų kompanijos, todėl tokia draugija jai tikrai patiko.

 

vestuves3_1600x1200

 

„Aš esu apsupta vaikinų, turiu būrį draugu vaikinų ir man jų kompanija visada yra gerai. Pirmieji laidų filmavimai praėjo tikrai gerai ir tikiuosi, kad naujoji KK2 vedėja taip pat sklandžiai prisijungs prie mūsų komandos, nors ir su trimis vyriškiais vesti laidą buvo smagu“ , – sakė I. Puzaraitė.

 

vestuves4_1600x1200

 

Įvaizdiniame laidos „KK2 penktadienis“ klipe Irūna vėl pasirodė su nuotakos suknele, tik kaip pati Irūna sako, šį kartą jai teko suvaidinti, bet ne realiai išgyventi šią šventę.

 

vestuves5_900x1200

 

„Nenorėjau asmeninio gyvenimo perkelti į televiziją, bet visgi nusprendžiau, kad esu scenos žmogus ir kodėl negaliu suvaidinti vestuvių? Todėl ten buvo mano vestuvės, ten buvo Irūna aktorė. Ir išėjo labai gražus klipas“, – pasakojo laidos „KK2 penktadienis“ vedėja.

 

vestuves6_900x1200

 

Filmuojant klipą Irūnai teko prisiminti, ką reiškia ir netikėti žurnalistų apsilankymai, kai to mažiausiai nori.

 

„Tokių dalykų teko patirti. Per savo vestuves žinojau, kad gali būti žurnalistų, tik nesitikėjau, kad jų bus tiek daug. Kartais svetimi žmonės ir neprašyti svečiai tikrai nedžiugina, kai tau yra viena svarbiausių dienų gyvenime“, – pasakojo I. Puzaraitė.

 

Laidą „KK2 penktadienis“ su išskirtiniais svečiais iš užsienio, karščiausiomis Lietuvos naujienomis bei nuotaikingas pašnekovais žiūrėkite kiekvieną penktadienį 19. 30 val. per LNK nuo rugsėjo 2-osios.