Įpusėjęs ir didžiulio publikos susidomėjimo sulaukęs atsinaujinusios BTV projektas „Muzikinė kaukė” nešykšti staigmenų ne tik žiūrovams, bet ir šou dalyviams. Šį šeštadienį žiūrovai galės išvysti, kaip iš nuostabos amą prarado aktorius Eimutis Kvoščiauskas.

 

 

FIMG_2380_1575x1050

„Muzikinės kaukės“ scenoje aktorius įsikūnijo į Tomą Augulį ir atliko jo hitą „Sąnariai”. Tačiau vidury pasirodymo netikėtai ant scenos užlipo tikrasis Tomas Augulis ir ėmė dainuoti.

 

„Kai pamačiau, kad šalia manęs stovi ir dainuoja tikrasis Tomas, man pakirto kojas ir atėmė žadą, tačiau teko greitai susiimti ir baigti pasirodymą, nes nenorėjau, kad komisija skirtų man mažiau balų dėl to, kad įvyko tokia staigmena”, – prisimindamas ekstremalų filmavimą juokavo Eimutis Kvoščiauskas.

 

FIMG_2454_1575x1050

 

„Pirmą kartą mano laidoje atvyko ir „originalas” – džiaugėsi laidos vedėjas Algis Ramanauskas.

 

Šį šeštadienį netikėtu pasirodymu nustebins ir Daina Bilevičiūtė, kuri įkūnys Violetą Riaubiškytę – Tarasovienę, Juozas Butnorius taps Aleksandru Ivanausku – Fara iš grupės “Rondo”, Ištvanas – lyriškuoju Eros Ramazzotti, o žavioji aktorė Lina Rastokaitė – fatališkąja sovietinės estrados primadona Laima Vaikule.

 

FIMG_2481_1575x1050

 

Spalvingi pasirodymai, siurprizai „Muzikinėje kaukėje” jau šį šeštadienį, 19 val. per BTV.

 

VIDEO