Susitikus pasikalbėti su laidų kūrėja ir vedėja, žurnaliste Edita Mildažyte apie tai, kaip ji gyvena dabar, galima tikėtis atvirumo. „Darau daugybę dalykų, kurie labai neapsimoka, pavyzdžiui, sakau teisybę. Manau, kad kitaip gyvenimas yra bevertis, o ar tai duos kokią nors grąžą ar ne, mes visi pamatysim“, – sako ji, LNK laidos „Nuo.. Iki…“ vedėją Giedrę Talmantienę pasitikusi savo namų užmiestyje kieme. Vietą pokalbiui pasiūlo pati Edita, kaip juokaujame šeimos dvare, nes įspūdingo, kolonomis ir akmenų sienomis akį traukiančio statinio pavadinti kaimo sodyba kažkaip net nesiverčia liežuvis.

 

F012150L 9 221031.MXF_snapshot_09.03.947 F012150L 9 221031.MXF_snapshot_04.16.935

 

„Čia buvo mūsų šeimos namai, kuriuos statė mano vyras Gintas”, – sako Edita, aprodydama valdas. Beje, šis namas pastatytas iš senų plytų ir beveik viskas jame panaudota antrą kartą.

 

F012150L 9 221031.MXF_snapshot_19.40.968

 

Kas pasikeitė po visų neseniai įvykusių skandalų, kuriuose buvo linksniuojamas jos elgesys ir vardas?  Kodėl ji, atrodo, tiesiog dingo iš viešumos ir televizijos eterio? Pradėjus pokalbį nuo nelabai malonių klausimų, ar Edita neišsigando, kad po visų pastaruoju metu ją persekiojusių skandalų ji bus pamiršta, nurašyta ar tiesiog išmesta iš eterio, E. Mildažytė sako, kad būti viešumoje tikrai nėra vienintelis būdas jai gyventi. Ilgametė televizijos žvaigždė juokauja, kad ji, kaip jos jaunėlis sūnus Mykolas, gali atsidaryti kioską turguje ir gaminti savo kotletus.

 

F012150L 9 221031.MXF_snapshot_24.25.751

 

Paklausus, ar ji mano turinti daug priešų, Edita sako tiesiai: „Ne, aš manau, kad  neturiu priešų, yra žmonių, kurie labai man pavydi, bet aš tai supratau tik dabar. Visą gyvenimą to nesupratau, aš buvau visada labai atvira, aš ir dabar atvira, daugybės dalykų nesuvokiau, kad tai yra pavydo išraiška. O pavydas yra baisus jausmas, aš niekada pati jo neišgyvendavau, nes viską gyvenime padariau pati“.

 

F012150L 9 221031.MXF_snapshot_26.45.720

 

Dabar kalbantis su Edita Mildažyte, smagu matyti ją tokią, kokią turbūt daugelis mėgusių jos laidas buvo įpratę – energingą, juokaujančią, turinčią ką pasakyti. Ji vėl turi naujų planų ir sako turėjusi laiko viską pasverti ir apgalvoti.  Per 56-erius nugyventus metus  Editai apskritai  teko pasivažinėti  gerais amerikietiškais kalneliais – vienu metu esi viršūnėje ir gali džiaugtis sėkme, o kitu – tokioje  duobėje, kad tik nuo tavęs priklauso, kaip iš jos išlipsi ir ar išlipsi.

 

„Vis dar negaliu vairuoti, todėl atvažiavau čia traukiniu iki Bezdonių, – šypteli Edita paklausta, kaip viskas klostėsi, kai prieš metus buvo sulaikyta išgėrusi už vairo. – Kai mane sustabdė ir aš atsidūriau areštinėje, tada supratau, kad viskas, kas galėjo atsitikti blogiausia, jau atsitiko ir dabar aš esu duobėj, per tą naktį, kol sėdėjau areštinėj, labai aiškiai supratau, kas čia bus ir kas kaip klostysis“.

 

Atviras pokalbis su Edita apie išbandymus, jos pasirinkimus, mylimą darbą ir, žinoma, gyvenimo vyrus. Kodėl Edita kalba apie visuomenę dabar kaustančią baimę, kodėl vengia savo gyvenimo afišavimo socialiniuose tinkluose ir ką žmonių tarpusavio santykiuose vertina labiausiai? Jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., gyvenimo būdo žurnale „Nuo… Iki…“ per LNK.

 

Laidos anonsas: