„Niekada nebūčiau pagalvojusi, jog trejų metų vaikas gali užsiiminėti joga! Negana to, jis tuo tiesiog didžiuojasi – jaučiasi suaugęs“, − stebisi TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė, jau šį šeštadienį, lapkričio 24-ąją, 9.30 val. pasakosianti ne tik apie mažylius, užsiimančius joga, apie šaldytų vaisių ir daržovių naudą, bet ir apie nuolat jaunas šeimas kamuojantį klausimą – kaip atrasti aukso vidurį tarp karjeros ir vaiko?

 

„Yra veiklos sričių, kurias paminėjus daugeliui atrodo, jog tai gali būti skirta tik suaugusiems. Viena iš tokių – joga. Tačiau klaidinga manyti, kad joga gali užsiimti tik suaugę – pasirodo, net ir trimečiai ją gali kuo puikiausiai praktikuoti.

 

Kineziterapeutai ir kiti vaikų fizinės sveikatos specialistai ankstesnėse „Mamyčių klubo“ laidose ne kartą minėjo, jog maži vaikai yra tikrieji jogai, mat yra tokių asanų (jogos pozų), kurias jie gali atlikti be jokių mokymų. Kokią įtaką vaikučio raidai daro joga? Atsakymas – šeštadienio laidoje.

 

Kitas laidos reportažas kvepės skanumynais. Sveikos mitybos piramidę bene mintinai yra išmokusios visos mamos, tačiau kaip šių taisyklių laikytis šaltuoju metų sezonu, kai šviežių vaisių ir daržovių iš savo sodų nebegalime atsinešti? „Mamyčių klube“ apsilankiusi šeima parodys, kaip gaminti sveikuolišką, naudingą desertą, ypač mėgstamą vaikų. Tam prireiks obuolių ir šaldytų uogų.

 

Darbas ar šeima? Atsakymo į šį klausimą ieškos TV3 laidos kūrėjai. E. Skrolytė apie tai kalbėsis su trijų vaikų mama Žydre, kuri ant savo rankų sūpuoja vos dviejų mėnesių pagranduką ir džiaugiasi savo sėkmingai besiklostančia karjera. Ką apie tokį pasirinkimą mano psichologai?

 

„Mamyčių klubas“ – šeštadieniais 9.30 val. tik per TV3!