Lietuvos pop karalienė Džordana Butkutė, aktyviai planuojanti savo vestuves su mylimuoju Elegijumi, televizijos kameromis užfiksuota vienu metu besibučiuojanti net su keturiais žinomais vyrais: Algiu Ramanausku, Džiugu Siaurusaičiu, Mindaugu Stasiuliu ir Jurijumi Smoriginu. Skandalingosios dainininkės bučiavimosi pamokos ir itin atviras pokalbis apie meilę, pinigus ir artėjančias vestuves – jau šį antradienio vakarą 20.00 val. TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“.

 

„Džordana, tu nuostabi. Mes tave mylime. Tu superinė moteris ir dainininkė!“ – puls liaupsinti vos įžengusią į TV3 laidos studiją dainininkę Dž. Butkutę vyriškas laidos vedėjų ketvertas.

 

„Palaukit, vyrai, išmokysiu jus bučiuotis“, – nieko nelaukdama pasiūlys „Stebuklų šalies“ viešnia.

 

Nenuostabu, kad po tokių pikantiškų eterio minučių Dž. Siaurusaičiui beliks savo kelnes apsipilti arbata, o A. Ramanauskui pasitelkti visus įmanomus flirto įgūdžius. „Džordana, tu labai graži: tavo lūpos, akys, plaukai tiesiog nuostabūs. Ir papuošalai labai gražūs, ir striukytė puiki“, – suoks jis.

 

Kodėl, Dž. Siaurusaičiui uždainavus populiariąją Dž. Butkutės dainą „Aš tave myliu galbūt labiau“, laidos viešnia spruks iš „Stebuklų šalies“ studijos? Ar tiesa, kad iš koncertinio turo po Europą Džordana uždirbo milijoną? Ar J. Smoriginas – būsimas piršlys dainininkės vestuvėse? Humoro šou „Stebuklų šalis“ – jau šį vakarą 20.00 val. tik per TV3!

 

Visas praėjusias „Stebuklų šalies“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/stebuklusalis.

 

„Stebuklų šalis“ – antradieniais 20.00 val. tik per TV3!