Lygiai po savaitės, jau rugsėjo 3-ąją, į jubiliejinio, dvidešimtojo TV3 sezono eterį su trenksmu įžengs atsinaujinęs, populiariausiu žiūrovų pripažintas pramoginis informacinis šou „Be komentarų“. Po vienuolikos metų pertraukos į TV3 televiziją sugrįžęs humoro ryklys žodžio meistras Algis Ramanauskas taps nauju „Be komentarų“ vedėju ir kartu su šmaikščiuoju Džiugu Siaurusaičiu bei žaviąja Sandra Daukšaite nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nauju laiku – 19.10 val. – linksmai, su lengva ironija ir kandžiomis replikomis komentuos karščiausias ir įdomiausias Lietuvos aktualijas.

 

„Algis – tikras infošou žanro banginis. Visoje Lietuvoje nėra labiau patyrusio vedėjo už jį. Visi sėkmingiausi Algio projektai televizijos eteryje buvo susiję su pramoginiais informaciniais šou, todėl jis yra ypač reikšmingas ‚Be komentarų‘ laidai. Algis žiūrovams aktualiausias naujienas pateiks įdomiai, originaliai“, – žada nekantriai laukiantis studijoje naujo savo kolegos Dž. Siaurusaitis.

 

Pasak Džiugo, A. Ramanausko mimika, charizma, taiklios aštrios replikos, subtilus humoras ir improvizacijos „Be komentarų“ laidai suteiks išskirtinumo, o žiūrovams – dar daugiau malonumo. Lietuvos žiūrovų pripažintų humoro autoritetų tandemo tikslas – ironiškai, žaismingai ir nuotaikingai apžvelgti karščiausias Lietuvos aktualijas ir kartu su žiūrovais šiek tiek pasijuokti iš to, kas vyksta mūsų šalyje.

 

„Mes perimame aktualijų estafetę, todėl į televizijos eterį žengsime iškart po TV3 Žinių. Konkurencijos su tikrosiomis žiniomis laidoje nebus, tačiau šmaikščias įžvalgas ir linksmas improvizacijas – garantuojame!“ – tikina laidos vedėjai.

 

Atsinaujinusi laida „Be komentarų“ su A. Ramanausku, Dž. Siaurusaičiu ir S. Daukšaite – nuo rugsėjo 3 dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.10 val. jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone!

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.10 val. tik per TV3!