Simoną Nainę galima laikyti viena iš tų laimingų moterų, kuri gražiai ir žavingai atrodo su bet kokiais drabužiais, makiažu ar net be jo. Atlikėja jau spėjo išbandyti ir kelis visiškai skirtingus įvaizdžius naujame „Žvaigždžių duetų“ sezone – nuo žaismingo ir infantilaus iki išties prabangaus ir kerinčio.

 

Simona 1

 

Įspūdingą fatališkos moters įvaizdį LNK žiūrovai pirmą kartą išvydo aistringame projekto anonse – vėliau S. Nainė jį pasirinko jausmams skirtai laidai, kai su savo partneriu Žygiu Stakėnu atliko dainą „Ieškok manęs“. Puošnią aukso spalvos suknią siuvo žvaigždžių dizaineris Ruslanas Rybakovas – vyras atskleidė, kad brangią „Dolce & Gabbana” mados namų medžiagą jai teko siųsti iš Italijos, o galutinė kūrinio vertė siekė keturženklę sumą.

 

Iškart po šio stiliaus triumfo S. Nainė ėmėsi naujo eksperimento ir kitam savo pasirodymui pasirinko mielą ir mergaitišką įvaizdį, kurio pagrindiniu akcentu tapo pūstas rožinis tiulio sijonėlis. Buvusi grupės „Mokinukės“ narė yra sakiusi, kad nenorėtų visą gyvenimą girdėti jai lipdomos „mokinukės“ etiketės, tačiau akivaizdu, kad jai pačiai toks sceninis įvaizdis puikiai tinka.

 

Simona 04

 

Nors savo išvaizda S. Nainė ir Ž. Stakėnas pasirūpina puikiai, tačiau vertindama jų pasirodymą komisija šį sekmadienį turės daugiau neigiamų komentarų nei pagyrų. „Man nepatiko, ir man labai gaila. Nepykit, bet viskas čia buvo kaip vaikų daržely“, – atvirai rėžė aktorė Inga Norkutė.

 

„Jums tiesiog nepasisekė. Pirmiausia – su dainos pasirinkimu, ji jums visiskai netiko. Man nuoširdžiai gaila. Šįvakar jūsų neišgelbėjo nei choreografija, nei kokia nors gili mintis“, – kolegei pritarė ir atlikėja Rūta Ščiogolevaitė.

 

Ar pritariate I. Norkutei, kad S. Nainės pasirinktas kostiumas primena vaikų darželio pasirodymą? Kuris įvaizdis – mielos mokinukės, ar fatališkos moters – atlikėjai tinka labiau?