Jau šį vakarą LNK eteryje prasidės pirmoji „Lietuvos balso“ dvikovų etapo laida, kurioje susikaus Donato Montvydo ir Monikos Liu komandų dalyviai. Šiandien paaiškės ir pirmieji du dalyviai, kurie šių mokytojų komandoms atstovaus didžiajame finale.

 

DSC_6445_800x542

 

Dėl galimybės toliau siekti penkiolikos tūkstančių eurų piniginio prizo ir muzikinio kontrakto su ELITAZ Music ir Universal Music kompanijomis dvikovose susitiks šeši Donato ir šeši Monikos Liu komandos talentai. Iš trijų dvikovų, kuriose dalyviai dainuos duetuose, mokytojai išsirinks tris stipriausius, kurie scenoje dainuos ir dar kartą, kad mokytojas galėtų priimti paskutinį, tačiau sunkiausią sprendimą projekte – pasirinkti vieną, kuris jo komandos vėliavą neš į didįjį finalą.

 

Abu mokytojai darydami šį sprendimą pripažins, jog tai – sudėtingiausias pasirinkimas ne tik šiame sezone, bet ir viso projekto istorijoje.

 

„Turiu pripažinti, kad per visus septynis sezonus tai bus mano sunkiausias sprendimas. Jūs visi trys esate nuostabūs ir šį kartą geresnio tikrai nėra. Bet į finalą noriu eiti su žmogumi, kurį žinau, kad galėsiu atvesti į pergalę ir padėti laimėti šitą projektą. Tai yra žmogus, kokio finale mes dar niekada neturėjom. Jei šis balsas laimėtų projektą, tai būtų kitas laiptelis…“, –  prieš tardamas lemtingą žodį savo sprendimą argumentuos Donatas Montvydas.

 

„Kai pernai atėjau į projektą, labai gerai žinojau, ko aš čia atėjau ir kokią vėliavą nešiu. Man nepatinka tie pavadinimai „keistų“ ar „kitokių“ žmonių. Aš būsiu ištikima sau ir savo vertybėms ir šiame sezone šis žmogus yra mano vėliavos veidas. Tai yra žmogus, iš kurio pati turiu ko mokytis, jo Lietuvoje nėra su kuo palyginti“, – savo sprendimą projekte komentuos ašarų negalėjusi nuslėpti Monika Liu.

 

Tačiau šio vakaro laidoje išskirtiniame duete sužibės netik įspūdingus šou paruošę dalyviai, bet ir patys mokytojai. Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas scenoje į vieną pasirodymą sujungs savo kūrinius „Tavęs“ ir „Nieko kito nelieka man“, kurie pasirodymo metu skambės visiškai naujoje ir dar niekur negirdėtoje aranžuotėje.

 

Kaip nuskambės naujausios mokytojų hitų versijos ir kurie du dalyviai taps pirmaisiais aštuntojo sezono finalistais – žiūrėkite šį vakarą, 19:30 per LNK.