Šiandienos technologinės inovacijos ir technologinė ateitis – tai jau ketvirtus metus vykstančių nacionalinių technikos apdovanojimų „Tech Top 2018“, šiemet rengiamų lapkričio 10 d., tema. Tai šou, kuriame ryškiausi pramogų pasaulio atstovai apdovanoja geriausią metų techniką, o atlikėjų pasirodymai įgauna unikalų technologinį prieskonį.

 

Donatas_Montvydas_673x960Šių metų atlikėjai jau paskelbti – tai Mantas Jankavičius, Monika Marija, Monique, Vilniaus Energija ir Donatas Montvydas, kurie žada savo pasirodymais muziką pakylėti į dar nematytą technologinį lygmenį.

Trečius metus šou sukursiantis Donatas Montvydas „Tech Top“ apdovanojimų sceną vadina viena inovatyviausių, suteikiančia galimybę į savo pasirodymą įtraukti tai, kas bet kuriai kitai scenai būtų tiesiog per daug.

„Tech Top“ apdovanojimuose jau esu ne be svečias ir taip pat turiu savo tradiciją juose dalyvauti. Šis šou nėra kaip visi kiti apdovanojimai, nes visi pasirodymai turi būti glaudžiai susiję su technologijomis ar jų keliamomis temomis. Tai įdomu ir ambicinga. Dažnai kurdamas šou tu nerandi pateisinimo sau viduje, kažkokių papildomų kamerų ar kranų pastatymui, nes manai, kad to nereikia, kad bus per daug. O šis renginys tai leidžia ir čia tavo fantazijų galimybės neribotos. Man tai, kaip atlikėjui, suteikia laisvės padaryti kažką kitokio ir nematyto”, – sako Donatas Montvydas.

Savo šou atlikėjas kurs kartu su renginio režisieriumi Šarūnu Kirdeikiu, kuris pasak Donato Montvydo, visuomet kupinas netikėčiausių idėjų ir žinantis, kaip pasitelkus technologijas perteikti pagrindinę atlikėjo idėją.

„Donato Montvydo pasirodyme išryškės aiški tema – visuomenės spaudimas ir socialiniai tinklai, kai esi viešas asmuo. Scenoje emocijų suvaidinti nereikės – Donatas dabar pats pergyvena tokį etapą, kuriame sulaukia daug kritikos sulig kiekvienu savo išleistu darbu ar pasirodymu”, – pasirodymo temą atskleidžia Šarūnas Kirdeikis.

Kuo bus papildytas atlikėjo pasirodymas ir kokia technika kartu su juo „pasirodys“ scenoje, Donatas Montvydas kol kas neišduoda, tačiau žiūrovams gali duoti tvirtą pažadą – pamatyti jo šou tikrai verta. „Scenoje bus daug veiksmo, daug rekvizito, daug technikos ir žmonių, kurie kiekvienas atliks tam tikrą savo vaidmenį. Bus įsimintina. Kai aš darau šou, darau taip, kad žmonėms liktų didelis įspūdis”, – žada  Donatas Montvydas.

 

Žiūrovai turės unikalią galimybę sudalyvauti ir antrą kartą „Siemens“ arenoje  surengtoje inovacijų parodoje, kuri šiemet žada nustebinti dar neregėtomis technikos naujovėmis, kurias išbandyti galės ir patys žiūrovai. Parodoje iki renginio pradžios vyks ir neeterinių nominacijų apdovanojimai, kuriuos ves ryškiausios interneto žvaigždės, paskelbsiančios, kokie prietaisai nugalėjo net 23 papildomose kategorijose.