Viena populiariausių DELFI TV laidų „DELFI Dėmesio centre“, kurią veda įtakingiausiu Lietuvos žurnalistu paskelbtas Edmundas Jakilaitis, nuo rugsėjo 2 dienos bus rodoma ne tik per DELFITV, bet ir per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Delfi demesio centre_E. Jakilaitis

„Akivaizdu, kad „Lietuvos ryto“ televizija keičiasi, permainos yra akivaizdžios, ir galiu ją tik sveikinti sutarus su DELFI dėl bendros veiklos. Man bus labai malonu, kad ši televizija transliuos ir mano laidą“, – sakė E. Jakilaitis.

 

„Bet kuriuo atveju, laida yra kuriama DELFI TV, ir jie turi visas teises bendradarbiauti su kitais transliuotojais taip, kaip jiems atrodo esant reikalinga“, – pridūrė jis.

 

„Laida „DELFI Dėmesio centre“ daugeliui DELFI TV žiūrovų yra tapusi kasdieniu įpročiu. Didžiuojamės galėdami jiems pasiūlyti tokios aukštos kokybės turinį ir norime, kad jis pasiektų kuo platesnę auditoriją, tad džiaugiamės pradėję bendradarbiavimą su „Lietuvos ryto“ televiziją“, – sako DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.

 

Laida „DELFI Dėmesio centre“, kurioje aptariamos karščiausios dienos aktualijos, rodoma darbo dienomis nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 19.30 val. Kaip įprasta, laidos įrašą ir jos pagrindu parengtus straipsnius po tiesioginės transliacijos bus galima peržiūrėti DELFI portale.

 

Skaitomiausias kiekvieną dieną naujienų portalas DELFI su visa eile teminių kanalų, skirtų įvairioms auditorijoms ir skelbimų portalas „Alio.lt“ nuo 2007 m. priklauso Estijos žiniasklaidos grupei „Ekspress Grupp“. Tai žiniasklaidos grupė, plėtojanti internetinės žiniasklaidos, leidybos ir laikraščių verslą Baltijos šalyse. „Ekspress Grupp“ Lietuvoje taip pat priklauso ir reklamos paslaugų internete bendrovė „Adnet media“.