„Deimantais gali puoštis visos moterys ir tai daryti kiekvieną dieną. Tai visiškai nauja, drąsi, bet man labai artima  mūsų šeimos draugės iš  Paryžiaus garsios juvelyrės  Valerie Messika  filosofija, su kuria pati neseniai susipažinau. Dabar šia žinute noriu pasidalinti ir su kitomis Lietuvos moterimis“, -  sako „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ įkūrėja Dana Ribas, antradienio vakarą sukvietusi savo bičiulius ir klientus elegantiškai atšvęsti deimantų namų  dviejų metų gimtadienį ir pasigrožėti naujausia „Messika“juvelyrikos kolekcija.

 

4998_g

 

Šventinio vakaro metu renginio vedėjas Edvardas Žičkus svečiams priminė, koks ilgas ir sunkus buvo D. Ribas kelias iki šios ypatingos akimirkos -  elegantiško ir deimantais spindinčio dviejų metų gimtadienio vakaro. „Prireikė sunkaus ir atkaklaus dešimties metų darbo, kol šio vakaro šeimininkė įgyvendino savo svajonę – tapo Izraelio deimantų biržos nare ir Lietuvoje atidarė išskirtinių  juvelyrinių dirbinių saloną.  Beje, D. Ribas yra vienintelė lietuvė, kuri priklauso Izraelio deimantų biržai ir vienintelė „Messika“ atstovė Lietuvoje“.

 

5046_g

 

Specialiai dėl šio gimtadienio į Lietuvą grįžo viena garsiausių Lietuvos manekenių D. Ribas bičiulė Edita Vilkevičiūtė. Tokios ypatingos progos negalėjo praleisti  ir  kitas garsus lietuvių modelis, šiuo metu gyvenanti Londone, Asta Valentaitė. Progos susipažinti su naujausia prancūziško prekių ženklo juvelyrikos kolekcija ir pasveikinti D. Ribas susirinko ir kitos,  elegantiškai ir išskirtinei juvelyrikai neabejingos žinomos Lietuvos moterys: Karolina Toleikytė, Agneta Kleizienė, Indrė Stonkuvienė, Marija Palaikytė, Irena Marozienė, Asta Muralytė ir kitos.

 

71014326_2715854851806778_1976695991461478400_n-1

 

Šiais metais E. Vilkevičiūtė tapo „Messika“ veidu. Ji, kaip ir daugelis kitų  žinomų moterų, vos atradusi šią elegantišką, tačiau jaunatvišką ir stilingą juvelyriką, iškart ją pamilo. Edita ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdien puošiasi  šiais juvelyriniais dirbiniais.

 

5097_g

 

Tarp garbingų svečių renginyje dalyvavo ir Prancūzijos bei Japonijos ambasadorės.

 

Šventinio vakaro pabaigoje svečius savo išskirtiniu balsu ir talentu žavėjo  operos solistas Eugenijus Chrebtovas. Taip pat vyko smagi loterija, kurios metu  Edita  Vilkevičiūtė ištraukė tris svečių užpildytas laimingas korteles. Jų savininkai  buvo apdovanoti prabangiomis  “The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas” dovanomis.

 

Nuotraukos renginio organizatorių: