Šiandien Kaune, Žalgirio arenoje, 17-oje informacinėje parodoje Aukštųjų mokyklų mugė“ Socialinių mokslų kolegija (SMK)  pristatė naują savo įvaizdį.

 

IMG_1155 (Small)

 

 

Naujas  SMK įvaizdis, kuris buvo kuriamas remiantis kolegijos struktūra ir vertybėmis, perteikia bendruomenės dinamiką, pasirinkti simboliai pasakoja apie aukštosios mokyklos istoriją, aktualijas, žmones ir jų savybes. Drąsios, ryškios spalvos atspindi kūrybišką, veržlią ir pozityvią SMK bendruomenės dvasią.

 

IMG_1191 (Small)

 

Žaismingos ikonos skirtos tam, kad kiekvienas  SMK bendruomenės narys susikurtų unikalų savo logotipą pagal savo vertybes, savybes ir pomėgius.  Kiekvieno SMK bendruomenės nario istorija, kurią jis kurs naudodamas ikonas, bus išskirtinė ir unikali. Ryškiaspalvės ikonos tai –  tarsi smagus ir įtraukiantis žaidimas, skatinantis kūrybiškumą bei fantaziją, unikali SMK kalba, kuri atspinditikrąsias SMK savybes    savitumą, modernumą, kūrybiškumą.

 

IMG_1206 (Small)

 

„Suvokdami, kaip sparčiai vystosi ir keičiasi pasaulis, kaip kinta žinios ir kokių gebėjimų reikės ateityje, mes kuriame modernią aukštąją mokyklą. Tokią, kurioje praktinių ir teorinių žinių suteikimas dera su asmenybės ir individualumo svarba, nuolatine raida bei saviugda. Nekasdieniškos, įdomios, išsiskiriančios studijos kuria modernų požiūrį ne tik į mokslą, bet ir į pačią studijų aplinką, o stipri vertybių platforma padeda atskleistiunikalų asmenybės identitetą, kuris skatina generuoti idėjas ir mąstyti kitaip, nepaisant tradicinių ribų. Mums svarbu, kad kiekvienas mūsų bendruomenės narys pažintų save, atskleistų savo potencialą ir išmoktų jį tinkamai panaudoti. Siekiame suteikti ne tik teorines žinias, bet padėti vertybinius pagrindus viso gyvenimo karjerai ir nuolatiniam asmenybės tobulėjimui, skatiname studentus  būti kūrybiškais ir drąsiais, tokiais kaip naujas SMKįvaizdis”, –  naujo SMK įvaizdžio prasmę aiškina SMK direktorė Gabija Skučaitė.

 

IMG_1214 (Small)

 

„Kurdami SMK ženklo sistemą, atsigręžėme į aukštosios mokyklos vertybes, kurios sukūrė pagrindą dinamiškam ir interaktyviam identitetui, kurį kuria kiekvienas besimokantis. Identiteto sistema apima ir vartotojo potyrius – atnaujintoje SMK svetainėje veiks specialus vertybių generatorius, kuris pagal kiekvieno pasirinktą studijų programą, savybes bei pomėgius sukurs unikalų, tik tam asmeniui skirtą logotipą. Esame laimingi prisidėję prie šio drąsaus SMK pokyčio”,– sakė naują SMK įvaizdį kūrusios „&andstudio”ženklodaros studijos vienas įkūrėjų Augustinas Paukštė.

 

IMG_1389-2 (Small)

 

„Atsinaujinusi SMK dar labiau įkvepia kurti ir skatina tobulėti. Joje tiesiog gera būti, nes  SMK –  ne tik aukštoji mokykla, bet ir draugiška,  ambicinga, jaunatviška ir vieninga bendruomenė bei erdvė,  kurioje brandinamos idėjos, vyksta įvairūs kūrybiniai procesai, formuojasi ilgalaikiai santykiai”, – džiaugėsi SMK  Studentų atstovybės prezidentė Ema Vilkončiūtė.

 

IMG_1401-2 (Small) IMG_1403-2 (Small) IMG_1492 (Small)

 

SMK – didžiausia nevalstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje, veikianti nuo 1994 metų. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse. SMK įsikūrusi Vilniuje ir Klaipėdoje. Nuo 2018 m. SMK filialas bus atidarytas ir Kauno mieste.

 

SMK-PRESS1 (Small) SMK-PRESS4 (Small) SMK-PRESS5 (Small)