Norint sukurti patalpose švarų, gaivų, malonios temperatūros mikroklimatą, reikėtų pagalvoti apie naudą, kurią suteikia oro kondicionieriai. Įsirengus šį vėdinimo įrenginį daugiau nebereikės pergyventi dėl daugybės nepatogumų, kurie kyla dėl pernelyg šalto, karšto, užsistovėjusio oro.

 

Skaitydami toliau sužinosite apie pačių įvairiausių rūšių oro kondicionierius ir galėsite išsirinkti labiausiai pagal savo poreikius tinkamą įrenginį.

 

Švarus ir gaivus orasOro kondicionieriai2 (išoriniai str.)

 

Nuo gero oro patalpose didele dalimi priklauso mūsų žvalumas ir emocinė savijauta. Jeigu oras vėdinamas, nuolatos palaikomi darnūs srautų balansai, ne tik galime geriau jaustis, bet ir rečiau sergame. Oro kondicionieriaus reikiamybė labiausiai išryškėja vasaros metu, kai reikia gelbėtis nuo karščių. Tačiau jis gali būti savaip naudingas visus metus.

 

Iš tiesų, oro kondicionierius yra kaip savotiškas šilumos siurblys ir veikia labai panašiai. Jis palaiko patalpose reikiamą drėgmės lygį, temperatūrą, vėdina patalpas. Iš lauko patenkantis karštas oras yra vėsinamas, o šaltas oras gali būti ir šildomas. Be šių tiesioginių funkcijų tinkamai įrengtas ir subalansuotas įrenginys saugo nuo pelėsio formavimosi, mažina drėgmę, padeda išvengti skersvėjo.

 

Oro kondicionieriai gali būti monoblokiniai, mobilūs arba sieniniai. Skiriasi šių prietaisų montavimas, galingumas ir funkcinės savybės. Kiekvienoje kategorijoje dar rasite labai įvairių pasirinkimų, pritaikytų skirtingiems vėsinimo poreikiams. Pasitarkite su specialistais, kad šie padėtų jums išsirinkti tai, kas tiktų jūsų patalpoms labiausiai pagal jų dydį, tipą ir aplinką, sandarumo savybes.

 

Oro kondicionierių pasirinkimas pagal skirtingus poreikius

 

Jūsų dėmesiui pristatomi labai įvairūs „Perfera“, „Bosch“ ir kitų gamintojų pasirinkimai. Oro kondicionierių kainos labai nevienodos ir svyruoja nuo didesnių iki pačių mažiausių. Kiekvienas pirkėjas visuomet ras sau tinkamą pasirinkimą priimtina kaina. Metas išsirinkti tai, kas įneš naują šviežio oro gūsį. Oro kondicionierius gali būti nepamainomas tiek namuose, tiek darbinėse patalpose, visur, kur reikalingas vėsus ir grynas oras.

 

Užteks diskomforto per vasaros karšius! Modernūs oro kondicionieriai bus puikus pagalbininkas įvairiais metų laikais ir padės mėgautis optimalia patalpų temperatūra.