„Savivertę man susmukdė tik Lietuvoje, kai spjaudė į mano darbą. Tai yra vienintelė vieta pasaulyje per 49-erius metus, kuri mane žemino. Kai miegojau stotyje, kai miegojau laiptinėse, kai neturėjau ką valgyti, niekada manęs nežemino tokie dalykai, nes visa tai – užgyvenama, arba neužgyvenama. Tu turi tai praeiti. Tai tik įrodo, ar tu iš tikrųjų nori pasiekti tai, ką tu nori pasiekti….“, – jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos 49-erių režisierė, Vilnius city operos meno vadovė Dalia Ibelhauptaitė.

 

Nuo iki

 

Moteris atvirai papasakos apie pripažinimą, pažintį  su garsiu aktoriumi Dexteriu Fletcheriu tuomet, kai jis skendėjo skolose, ir buvo priklausomas nuo narkotikų, bei svajonių butą, kuriame šiuo metu gyvena.

 

Interviu garsi režisierė davė savo bute Londone. Prieš kelias savaites Dalios ir jos vyro, garsaus aktoriaus ir režisieriaus Dexterio Fletcherio butas buvo pripažintas vienu iš šešių geriausių Londone ir užėmė net antrą vietą. Geriausius butus, kai seni sandėliai buvo transformuoti į butus arba erdvę darbui, paskelbė tarptautinis architektūros dizaino tinklalapis „Dezeen“.

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. per LNK.