Šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ – interviu su naujo kanalo 2TV veidu Dalia Belickaite. Mažai kas žino, kad televizijoje mergina atsidūrė ne dėl to, kad svajojo tapti žvaigžde, o todėl, kad dėl virtinės traumų neišsipildė jos itin šviesiai piešiama sportininkės karjera. Dalia sunkiai rinks žodžius kalbėdama apie lemtinga tapusią traumą ir itin skausmingą gydymą, kuris vyko ne Lietuvoje, būnant visiškai vienai, be šeimos.

 

Dalia-Belickaite_BV

 

„Tiesiog sustojo laikas, atrodo, iš rankų viskas slysta, nesupranti, kas vyksta.  Koja, atrodo,  kad mėsgalis negyvas. Tau žiauriai skauda. Per skausmą nuolat ašaros bėga. Atsimenu tik blogiausia, kai atsikeli ir galvoji, kaip nori valgyti, bet reikia nueiti iki apačios ir ištverti tą skausmą, galvoji, geriau pakentėsiu. Kokių sausų pusryčių suvalgai, ir viskas”, – prisimins Dalia, neseniai tapusi naujo muzikinio kanalo 2TV veidu.

 

Dalia-Belickaite1_BV Dalia-Belickaite2_BV

 

Merginai buvo žadama itin perspektyvi krepšininkės ateitis. Tačiau nuolatinės traumos viską pakeitė. Ji turėjo atsisakyti savo sportininkės karjeros. Tačiau, grįžusi į Lietuvą, savo liūdesį galėjo gesinti priimtu „Žalgirio“ komandos pasiūlymu – tapti jų laidos vedėja. Tai buvo pirmasis Dalios žingsnis į televiziją. Mergina ne tik kalbindavo „Žalgirio“ komandos fanus, žinomus varžybas pažiūrėti atėjusius žmones, bet ir su geriausia Lietuvos krepšinio komanda vykdavo į jų varžybas užsienyje. Kalbėdama apie šią  patirtį, mergina juokiasi – pirmą kartą labiausiai bijojo kalbinti Šarūną Jasikevičių.

 

Dalia-Belickaite3_BV LNK0468_800x1200

 

„Kalbant su krepšininkais ar treneriais, reikia sulaukti tinkamo momento, geros nuotaikos. Nes jei po pralaimėjimo jie susierzinę, o tu paklausi kokios nors nesąmonės, jie tau taip pat ir atsakys. Pamenu, yra buvę ir tokių momentų, kai važiuodavau su komanda į užsienį ir po pralaimėjimo reikėdavo kalbinti Šarūną Jasikevičių. Galvodavau – ai, yra užsienio žurnalistų, tegul kalbina, aš mikrofoną tiesiog palaikysiu”.

 

LNK0677_800x1200 T19A0027_800x1200

 

Dalia atvirai papasakos ir apie savo santykius su garsiu krepšininku Edvinu Šeškumi, su kuriuo  šių metų pradžioje jiedu susižadėjo per poros atostogas Filipinuose. Pora ne vienerius metus bendrauja per atstumą, mat Edvinas žaidžia krepšinį viename Taivano klubų. Paklausta, kaip jiems pavyksta išlaikyti tvirtus santykius ir nesugriauti jų pavydu, mergina atvira. „Abu nevartojame alkoholio. Nesu klubų mėgėja, jis taip pat. Todėl net nekiltų tokių situacijų, kad kažkas pavydi. Taivane pergalės švenčiamos ne baruose, o dainuojant karaokes”, – sako Dalia.

 

T19A0099_800x1200

 

Pastarosiomis savaitėmis pasaulio spaudoje Taivanas nuskambėjo kaip viena iš nedaugelio vietų, kurioje nėra karantino, o Edvino krepšinio lyga – vienintelė, tęsianti savo sportinius susirėmimus. Kodėl Taivanui pavyko išvengti korona dramos? Kokias internetinio laisvalaikio tradicijas Dalia turi su savo sužadėtiniu? Jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.