Dainininkės Liepos balsą atpažįsta daugelis, nors kiek besidomintys lietuviška scena. Ją dažnai galima išvysti ir televizijos eteryje, ir koncertuose. Liepos muzikinė kelionė prasidėjo prieš penkiolika metų, kai jauna medicinos studentė Karolina prasitarė savo bičiuliui Juozui Liesiui, kad labai nori dainuoti. Šis ją supažindino su Deivydu Zvonkumi ir taip scenoje užgimė atlikėja Liepa.

MK2024-02 322

„Aš esu dainininkė, atlikėja, tiesiog žmogus, kuris be galo, be galo myli muziką, be galo mėgsta būti televizijoje, mėgsta pasirodyti ir man kuo daugiau dėmesio, žmonių reakcijų, tuo man yra geriau ir aš tuo gyvenu, gyvenu muzika. Tai aš labai džiaugiuosi, kad esu „Muzikinėje kaukėje“, kur galėsiu būti ne tik Liepa, bet ir begale kitų nuostabių atlikėjų, tai labai laukiu ir bijau, jaudinuosi, bet vis tiek viskas bus gerai, labai tikiu“, – sakė Liepa prieš prasidedant LNK projektui.

 

Tik prasidėjęs projektas Liepai negailėjo išbandymų. Jau pirmoje laidoje ji tapo legendine atlikėja Cher, kitose – breiką šokančiu Egidijumi Sipavičiumi, energingąja Lady Gaga, lyriška Billie Eilish, o šį šeštadienį dainininkė ruošiasi įkūnyti Shakirą.

 

„Kad ir kaip aš bandau per save lipti, aš esu daugiau tokių lyrinių dainų atlikėja, kuriose reikia išjausti, kuriose reikia papasakoti, bet šitas projektas ir yra žavus tuo, kad turi lipti iš savo batų, to kelio, kuriame esi ir aš labai stengiuosi nebūti ant vieno kurpalio“, – pasakoja Liepa.

 

Liepa dalyvavo ne viename televizijos projekte, todėl komisijos kritika jos negąsdina. Svarbu atsirinkti, kas yra patarimai, kas yra kritika, į ką atsižvelgti, kaip patobulėti vardan geresnio rezultato.

 

„Labai džiaugiuosi buvimu šiame projekte, savo koncertuose renkuosi dainuoti tai, kas man patinka, dainuoju, ką mėgstu, ką pasirenku pati, o čia mygtukas pateikia staigmenų ir iššūkių. Kartais atrodo, kad niekaip, nei to atlikėjo, nei jo dainų neišdainuosiu! O bandai, repetuoji, vėl bandai, nes neturi kur trauktis ir pavyksta! Aš ir pati nustembu, kad galiu daugiau, nei visada galvojau. Pradedu labiau savimi pasitikėti. Nebijoti, tikėti, bandyti, daryti, rizikuoti. Tiek daug atradimų! Jaučiu, kad manęs kažkas laukia“, – su užsidegimu pasakoja Liepa.

 

Šie metai, beprasidedantis pavasaris į Liepos gyvenimą įneš naujovių. Jie su vyru įsirenginėja naujus namus, bet tai ne toks greitas procesas, kaip norėtųsi. O visai netrukus, kovo pabaigoje Liepa ruošiasi išleisti naujausią savo dainą.

 

„Kaip tik dabar vyksta dainos įrašai. Ji bus apie šviesą. Apie gerus dalykus, apie tai, kaip svajonės pildosi. Per tuos penkiolika metų scenoje tikrai stipriai užaugau, jaučiu, kad turiu ką duoti, noriu leisti sau kurti, rizikuoti, bandyti, leisti dainas. Atėjo laikas investuoti į save. Juolab, kad po laidų sulaukiu labai daug gražių žinučių su komplimentais. Esu labai dėkinga visiems klausantiems, stebintiems, parašantiems. Kursiu, dainuosiu, rizikuosiu, bandysiu, tikiuosi ir klausytojams patiks“, – apie ateities planus pasakoja Liepa.

 

Naujausioje „Muzikinėje kaukėje“ liepa taps Shakira. Kaip seksis jai ir kitiems devyniems projekto dalyviams, pamatysite šeštadienį 19.30 val. tik per LNK.