Gausybės muzikinių projektų ir konkursų dalyvė, atlikėja Gintarė Korsakaitė žengia naują žingsnį savo karjeroje. Jau šį penktadienį mergina pristatys naująjį kūrinį Šąlančios kojos, kuris, pasak dainininkės, tik viena iš staigmenų, kurias ketina pateikti artimiausiu metu. Šiandien Gintarė pristato ir subtiliai seksualią fotosesiją, kurią įgyvendino kartu su talentingu fotografu Nagliu Bierancu.

 

001 (Small)

 

Atlikėja Gintarė Korsakaitė daugeliui žinoma iš tokių projektų kaip „Lietuvos balsas“ ir „Eurovizijos“ atranka, kur mergina įrodė turinti puikius vokalinius sugebėjimus bei puikų artistiškumą scenoje.

 

002 (Small)

 

Mergina savo muzikinėje karjeroje verčia naują puslapį, kuriame – ambicingi tikslai ir noras scenoje parodyti maksimumą. Atrodo, kad Gintarė yra nusiteikusi įrodyti, ko yra verta ir ką gali pristatyti savo klausytojams.

 

003 (Small)

 

„Turėjau savotišką pertrauką, per kurią ne tik turėjau galimybę apmąstyti, ko noriu iš savo muzikinės karjeros, bet ir daug laiko praleisti studijoje. Gimė ne vienas kūrinys, kuriais nekantrauju pasidalinti“, – džiaugiasi atlikėja.

 

004 (Small)

 

Per šį laiką mergina ne tik spėjo įrašyti naujų dainų, gilinti žinias psichologijos magistro studijose, bet ir pasiryžo fotografo Naglio Bieranco pasiūlymui – įsiamžinti subtilioje fotosesijoje.

 

005 (Small)

 

„Mąsčiau ilgai, ar tai man, ar noriu, tačiau labai tikėjau ir pasitikėjau Nagliu, todėl galiausiai sutikau. Rezultatas džiugina ne tik mane pačią, bet ir visą komandą. Tai subtilu ir atspindi būsimą dainą“, – teigia Gintarė.

 

006 (Small)

 

Fotosesijoje mergina įsiamžino kūną subtiliai pridengusi tik žėrinčiais blizgučiais. Vizažo meistrė Rūta Pakeltytė juokavo, kad tokio kiekio blizgučių dar nėra naudojusi. Po fotosesijos atlikėjai reikėjo didžiulių pastangų visus blizgučius pašalinti nuo savo kūno.

 

Vizažo specialistės patirtis, fotografo profesionalumas ir atlikėjos sugebėjimas laisvai pozuoti prieš objektyvą nepaliko vietos abejonėms – fotosesijoje dainininkė Gintarė Korsakaitė atrodo nepriekaištingai.

 

Jau šį penktadienį dainininkė pristatys ir naujausią savo darbą – kūrinį „Šąlančios kojos“.

 

Kviečiame įvertinti fotosesijos rezultatą:

 

007 (Small)

 

Nuotr. autorius: Naglis Bierancas