Vasara jau čia: saulėtos dienos ir nuotykiai paplūdimyje, lengvi drabužiai… Moterims tai neatsiejama nuo troškimo jaustis gražiai, patobulinti savo kūno formas. Svarbu prisiminti, jog grožis ir pasitikėjimas savimi yra įvairių formų ir dydžių. Apkabinti ir priimti savo unikalų kūno sudėjimą yra pirmasis žingsnis link pasitikėjimo savimi.

 
1

Džulija Krivoblockaja

„Graži moteris – ta, kuri pasitiki savimi ir myli save. Per 10 metų patirtį mačiau daugybę moterų, kurios, skyrusios dėmesio sau, dėl masažo ar kitų mūsų paslaugų tiesiog pražysta akyse. Be abejo, jei kalbame apie liekninančias, celiulitą mažinančias procedūras –greitesnių rezultatų galime tikėtis tik tuomet, kai į pagalbą pasitelkiama specialiai tam sukurta įranga. Mūsų siūlomas IDEAL BODY SCULPT (IBS) ir KRIOSAUNOS paslaugas jau pamėgo klientai. O atėjus vasarai jų apsilankymai dar labiau padažnėja“ – sako „Kanti“ grožio ir estetikos klinikos įkūrėja, masažo terapeutė Džulija Krivoblockaja.

 

„KANTI“ KLINIKA DIDŽIUOJASI, KAD PIRMOJI LIETUVOJE GALI PRISTATYTI IR PASIŪLYTI INOVACINĘ PROCEDŪRĄ IDEAL BODY SCULPT (IBS). DAR NIEKADA NEBUVO TAIP PAPRASTA KOREGUOTI SAVO SILUETĄ!

 

IDEAL BODY SCULPT (IBS) – procedūra atliekama su MYA 7.0 neriboto potencialo įrenginiu, unikalia ir patentuota technologija. Kūno formavimo, kovos su celiulitu ir limfodrenažo srityse neturi konkurentų. Be to, prisideda prie apimčių mažinimo ir audinių bei raumenų tonizavimo. Tai unikalus ir vienintelis įrenginys rinkoje, leidžiantis teikti personalizuotas procedūras vieno vizito metu, suteikiantis maksimalų klientų pasitenkinimą ir skatinantis džiaugtis apčiuopiamais rezultatais.

 

MYA 7.0 įrenginyje naudojama šešių technologijų sinergija, kad rezultatai būtų 6 kartus stipresni:

 

• raumenų stimuliacija

• aukšto dažnio ultragarsas

• lazeris LLLT

• trijų dažnių BIO testas

• elektroporacija

• fotobiomoduliacija

 

Ir visa tai viename įrenginyje to paties apsilankymo metu!

 

6 naudos, kurias galima gauti procedūros metu:

 

• Kūno formavimas / modeliavimas

• Apimčių mažinimas

• Skirtingų lygių limfodrenažas

• Raumenų stimuliacija-tonizavimas (IMS)

• Odos stangrinimas

• Celiulito mažinimas

 

GERIAUSIA MODERNIAI SUPROJEKTUOTA IR ĮRENGTA KRIOSAUNA pasaulio rinkoje „ACTIV CRYO V2 LUXURY“

 

Kriosauna (dar žinoma kaip šalčio kamera) – tai į vertikalų soliariumą panašus įrenginys, kuriame kūną veikia sausas azoto ir oro mišinys. Galva lieka saugi, virš azoto garų, todėl procedūros metu klientas gali kvėpuoti įprastai. Temperatūra kriosaunoje svyruoja nuo –100 iki –165 °C. Kriosaunoje šaltis paveikia tik viršutinį odos sluoksnį, aušina jį iki 0 °C, vidiniai organai neatšąla, nes veikimo laikas minimalus, iki 3 min. Trumpalaikis žemos temperatūros poveikis stiprina imuninę sistemą, atjaunina odą, didina jos tonusą, mažina raumenų, sąnarių skausmus, taip pat padeda astmos, alergijos (išskyrus alergijos šalčiui) atvejais, mažina diabeto pasekmes, randus po operacijos ar nudegimo, padeda įveikti neurozes ir depresiją, normalizuoja mėnesinių ciklą moterims. Krioterapija itin efektyvi mažinant antsvorį. Per vieną seansą sudeginama iki 500–800 kalorijų, per 20 seansų galite atsikratyti nuo 3 iki 10 kilogramų! Kriosauna padeda sumažinti ir celiulito požymius, oda tampa skaisti, lygi, organizmas pajaučia energijos antplūdį. Šaltis dramatiškai pagreitina medžiagų apykaitą ir labai veiksminga procedūra.