„Džedvard, Džedvard!“ – pradėjo šaukti Druskininkų Deimantinio choro nario kolegos, kai sekmadienį įvykusios ketvirtojo didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ sezono premjeros užkulisiuose fotografas paprašė papozuoti Tomą. Vaikinukas įmantria šukuosena, be muzikos negalintis gyventi Tomas Alenčikas jau nesistebi: su dvyniais iš Airijos – „Eurovizijoje“ išgarsėjusia grupe „Jedward“ jis lyginamas nuolat. O dar įdomiau, kad ir Tomas Alenčikas turi brolį dvynį!

 

Dažnai stilių keisti mėgstantis Tomas sako, kad ne kartą girdėjo esąs panašus į „Jedward“ narius. Su airiais Johnu ir Edwardu Grimes‘ais Tomą su broliu sieja kone identiška išvaizda ir panašus amžius.

 

„Sekmadienį tas panašumas išryškėjo dar labiau, tikriausiai dėl mano pasirodymo šukuosenos“, – sako šypsodamasis T. Alenčikas. Ar vaikinas nesvarsto kurti muzikinio projekto su broliu dvyniu? „Man brolis nuolat juokais sako, kad turėtume kurti duetą ir dainuoti kartu. Tiesa, jis mokosi ir dirba kitoje srityje, todėl tam dabar vargu ar būtų galimybių“, – tęsia vaikinas.

 

Tomas gimė ir augo Vilniuje, tačiau gina Druskininkų miesto garbę: „Čia turiu gerų draugų, Druskininkų sanatorijoje su broliu ir mama leidom vasaras… Tai kelia šiokią tokią nostalgiją. Kaip tik čia dalyvavau „X Faktoriaus“ kūrybinėje stovykloje ir galutinai įsitikinau, jog noriu būti scenoje.“

 

Tomas iki „Chorų karų“ išbandė begalę sričių: griežė smuiku, baigė muzikos mokyklą, šoko pramoginius šokius, žaidė vandensvydį, stalo tenisą, ragavo gatvės šokių, vis labiau įsitikindamas, jog vienintelis jo pašaukimas – dainuoti. „Mėgstu dėmesį, mėgstu reikštis, mėgstu būti dėmesio centre. Žaviuosi stilingais žmonėmis ir domiuosi mada – tai mane įkvepia“, – sako Deimantinio choro narys, šiuo metu dirbantis populiariame sostinės bare ir svajojantis kada nors semtis įkvėpimo Niujorke.

 

Su Druskininkų Deimantiniu choru vaikiną sieja ne tik dainavimas: „Sutapimas, tačiau prieš kelis mėnesius nusprendžiau, kad noriu tatuiruotės – mažo deimanto. Man tai ypatingumo, unikalumo simbolis. Juk kiekvienas žmogus – tarsi deimantas. Netrukus paaiškėjo, kad „Chorų karuose“ vadinsimės Deimantiniu choru, taigi tatuiruotė turės dvigubą reikšmę.“

 

Misiją skatinti pilietiškumą ir ugdyti patriotiškumą, meilę savo miestui, kraštui, gimtinei, žmogui „Chorų karai“ tęsia jau ketvirtąjį sezoną. Sekmadienio premjera pasiteisino su kaupu: TV3 žiūrovai telefonu atidavė daugiau nei 100 000 balsų, projektas žiūrimumu tiesiog sutriuškino artimiausią konkurentą. Antroji įspūdinga „Chorų karų“ tiesioginė transliacija laukia jau šį sekmadienį 19.30 val. per TV3. Čia dėl išlikimo susikaus septyni chorai: Vaidos Genytės Policijos choras, Tauragės Braškinis choras su Donalda Meiželyte priešakyje, Vytauto Matuzo Panevėžio Indigo choras, Druskininkų Deimantinis choras su generolu Anatolijumi Oleiniku, Vilniaus Šachmatinis choras su generolėmis projekto „ŠarkA“ merginomis, „16 Hz“ ir Kauno Studentiškasis choras bei Stano vedamas benamių Spindulio choras.

 

„Chorų karai“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!