„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai… Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą…“, – šio pirmadienio vakaro laidoje „Nuo… Iki…“ 20.20 val. pasakos dainininkė Natalija Bunkė. Grupės „Pop Ladies“ įkūrėja ir lyderė Natalija prisipažins – į būrėją kreipėsi tuomet, kai atrodė, kad gyvenimas griūna. Tai, ką išgirdo Natalija – šokiravo garsią dainininkę.vlcsnap-2015-05-04-12h26m42s108_1024x576 (1)

 

Tuo tarpu 66-erių verslininkė ir politikė Kristina Brazauskienė papasakos, kodėl važiavo į Ispanijoje vykusį būrėjų ir ekstrasensų suvažiavimą iš viso pasaulio. Moteris prisipažins vykusi tam, kad galėtų pabendrauti su mirusiu sutuoktiniu prezidentu Algirdu Brazausku. „Jis pasakė taip: jei aš ateityje nenorėsiu būti viena, mes būsim dviese“, – pasakos K.Brazauskienė.

 

Pas būrėją lankytis teko ir kitai dainininkei, 25-erių Liepai Mondeikaitei. Mergina kelis kartus vyko pas tą pačią būrėją, kaip ir grupės kolegė Natalija Bunkė. Tikslumu garsėjančiai aiškiaregiai Liepa paklojo šimtus litų, ir išgirdo pranašystę, kada sutiks būsimą savo vyrą, ir kaip jis atrodys. „Atsakymai į man rūpimus klausimus buvo brangesni nei pinigai. Būrėja pasakė, kad dabar aš labai išgyvenu, dabar labai sunku. Bet vasaros pradžioje, vasaros viduryje atsiras kitas žmogus… Ji netgi apibūdino, koks žmogus bus mano gyvenime. Kad bus labai aukštas, apie du metrus, netgi įvardino skaičių. Dviejų metrų vyriškis, kuris be galo mane mylės“, – pasakos L. Mondeikaitė. Atrodo, būrėja neklydo – dainininkės Liepos vestuvės vos po kelių mėnesių.

 

Tad kokias dramas gyvenime patyrė žinomos moterys, kad patraukė net pas aiškiaregius ir būrėjus? Kokias sumas už norą sužinoti ateitį joms teko pakloti? Ir kokie būrėjų išpranašauti įvykiai išsipildė?

 

Jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ 20.20 val. tik per LNK.