Po skyrybų viena su vaiku likusi Saulė sutiko pamėginti dirbti telefono linijoje suaugusiems. Dabar ji galvoja, kad jei šį darbą būtų radusi greičiau, jis būtų galėjęs išgelbėti jos santuoką. Diskusija apie santuoką ir neištikymybę – pirmadienį BTV laidoje „Užkalnio 5”.

Saulė įsitikinusi: dabar ji apie vyrus žino kur kas daugiau nei pradėdama dirbti telefono linijoje be tabu.  „Aš net negalvojau, kad vyrai gali turėti tiek daug visokių norų”, – prisipažins ji, atskleisdama, kad dažniausiai vyrai mokamais telefonais suaugusiųjų linija skambina dėl pačios elementariausios priežasties – jaučiasi vieniši.

 

Ar tokius pokalbius jau galima vadinti neištikimybe? Kur ji prasideda ir ar įmanoma jos išvengti? „Kiek egzistuoja žmonija, tiek egzistuos ir neištikimybė. Viskas priklauso nuo to, kiek žmogus moka valdyti savo emocijas”, – aiškins astrologė, biologijos ir gamtos mokslų daktarė Angelina Zalatorienė.

 

Pasak jos, neištikimybė – ne tik vyrų nuodėmė. „Tačiau moterys būna neištikimos tyliai. Vyrai nori visiems pasigirti, o moterys tyliai visa gyvenimą turi kitus mylimuosius. Būna, prieš mirtį prašo draugių, kad sudegintų visus laiškus. Tik moterys, kad pasimylėtų, turi būti įsimylėjusios, o vyrams tai nebūtina”, – savo nuomonę dėstys astrologė.

BTV laidoje „Užkalnio 5” taip pat dalyvausiantis režisierius, aktorius Marius Bagdonavičius įsitikinęs, kad didžiausia problema – vyriškumo ir moteriškumo išnykimas. „Lietuvoje labai stipriai įsigalėjęs feminizmas. Vyrai yra po moterų padu, dėl to prasideda bėdos”, – aiškins jis.

Kodėl vyrai naudojasi prostitučių paslaugomis, ar Lietuvos moterys – pernelyg drovios miegamajame, ar įmanoma laiminga vyresnio vyro ir jaunos žmonos santuoka – diskusija pikantiškais klausimas pirmadienį, 21.25 val. laidoje „Užkalnio 5” per BTV.