„Mūsų talentas žaisti krepšinį, o tavo?“ – šiuo klausimu į ištikimiausius TV3 projekto „Lietuvos talentai“ žiūrovus jau netrukus kreipsis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai. Tautiečius broliai kvies dalyvauti projekto „Lietuvos talentai“ ketvirtajame sezone ir išbandyti savo jėgas scenoje.

 

TV3_Lietuvos_talentai_Lavrinoviciai_Samas_4

Šio, TV3 projekto anonsinio klipo, filmavime šmaikštuolių Darjušo ir Kšyštofo dėka netrūko juoko bei netikėtų atradimų. Vienas „Lietuvos talentų“ teisėjų Saulius Urbonavičius-Samas filmavimo aikštelėje tapo mažuoju Lavrinovičių „broliuku Samašu“ ir išsiaiškino, jog garsieji krepšininkai nuo tautos slepia ne vieną savo talentą. Tai akivaizdu pažiūrėjus specialų užkulisių klipą: http://goo.gl/StklGh.

 

Gero ūpo nestokojantys krepšininkai Darjušas ir Kšyštofas klipo filmavimo komandą stebino ne tik taikliais metimais iš aikštės vidurio (vietoje kamuolio į krepšį broliai mėtė žaislus), bet ir dar taiklesniais juokeliais.

 

Negana to, broliai prasitarė, kad niekam iki šiol nežinomas jų talentas – šokti energingąją lambadą. Gal šokdami broliai galėtų užkariauti „Lietuvos talentų“ sceną?

 

Projekto teisėjas Samas viliasi, kad pasibaigus įspūdingai brolių Lavrinovičių karjerai krepšinio pasaulyje juos bus galima išvysti ir „Lietuvos talentų“ scenoje bei įvertinti, ar broliai verti pergalės.

 

Visa tai ir dar daugiau įvairių įspūdingų ir nuotaikingų talentų TV3 žiūrovai išvys jau šį rugsėjį ketvirtą kartą startuojančiame projekte „Lietuvos talentai“.

 

Projekto „Lietuvos talentai“ ketvirtasis sezonas – jau greitai per TV3!

Specialus video iš klipo filmavimo užkulisių: http://goo.gl/StklGh