„Mes galvojome, kad mums vis dėlto reikės viską palikti ir išeiti. Likti prie suskilusios geldos. Išeiti iš čia su maišeliu, nes nematėme kitos išeities“, – jau šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos dainininkė Birutė Petrikytė.

 

Petrikyte_Nuo_iki

 

Tai, ką per pastaruosius penkerius metus išgyveno garsi dainininkė, netrukus 65-ąjį jubiliejų švęsianti Lietuvos estrados primadona vadinama Birutė Petrikytė, ko gero gali įsivaizduoti tik patyrę tą patį. Prieš krizę nuosavam verslui, svečių namams ir restoranui Palangoje iš bankų pasiskolinti pinigai Birutei ir jos vyrui Igoriui tapo nepakeliama finansine našta, siekusia kelis milijonus eurų. Tuomet sutuoktinį užklupo depresija, o draugai nusisuko.

 

Petrikyte2_Nuo_iki

 

„Aš visada ėjau iškėlusi galvą, visada juokiausi, visą laiką šypsojausi. Būdavo toks pasakymas: klausyk, ta tavo draugė Birutė eina ir šypsosi, tai dar ne viską iš jos atėmė“, – pasakos dainininkė.

 

Moteris prisipažins, kad po to, kai spauda ėmė skelbti apie jos įsiskolinimus ir gresiantį bankrotą, netrūko tų, kurie ją paliko. „Nes neįdomi jiems aš, bankrutavusi. Įdomu tik tada, kada esi turtingas, sėkmingas, o jei ne, lieka labai nedaug draugų, kurie padėtų tau išlikti, išgyventi, ir būtų su tavimi ir bėdoje, ir laimėje“, – pasakos Birutė ir prisipažins, kad, jei ne leidimas skelbti bankrotą, būtų su vyru likę gatvėje.

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šiandien, 20.00 val., tik per LNK.