BTV „Muzikiniame iššūkyje“ šį šeštadienio vakarą dalyvių pasirodymai persikels į įvairiausias pasaulio vietas. Į naujai suburtą duetą stojusios Baiba Skurstene-Serdiukė ir Vilija Matačiūnaitė įkūnys geišas, o dainą „Po dangum“ atliks Japonijoje. Monikos Linkytės kūrinys laidoje suskambės visai naujai – dainos aranžuotė bus pagyvinta japoniškais garsais. „Pagaliau ne seniena, pagaliau ne bumčikas. Džiaugiuosi, kad gavome šiuolaikišką ir gražią dainą. Dainuoti pagaliau galėsime“, – džiaugsis Baiba.

 

Luko_Kodzio_nuotr_1_1600x1067 (Small)

„Kada man duos gražią dainą padainuoti?“, – gavusi atlikti Ingos Valinskienės kūrinį „Žvaigždė“ praėjusį šeštadienio vakarą retoriškai klausė B. Skurstene-Serdiukė. Šį kartą latvių kilmės atlikėja pasidžiaugs gautu kūriniu, o jai pritars ir jos naujoji partnerė Vilija: „Daina yra labai populiari, sulaukusi daugybės peržiūrų internete. Dabar tik svarbu nesugadinti šio kūrinio.“ Merginų pasirodymas sužavės komisijos narius, kurie garsioms dainininkėms negailės gražių žodžių ir patarimų, jei jų pasirodymas patektų į finalą.

 

„Buvo labai gražu ir įdomu. Tiesa, Japonijoje tatuiruotė yra visiškai nusikaltėlės ženklas – todėl jos nėra labai populiarios. Ateičiai, jei dar kartosite šį pasirodymą, rekomenduočiau tą tatuiruotę užsidengti“, – komentuos Giedrius Drukteinis. „Labai įtraukiantis pasirodymas, jis užhipnotizavo. Aš jaučiau pyktį iš Vilijos. Panašu, kad ji šiame pasirodyme įkūnijo geišą, nepasirašančią toms visoms tradicijoms. Tą nuotaiką aš labai jutau“, – sakys Livija Gradauskienė. Kristina Zmailaitė tikins, kad šis pasirodymas ­– vienas rimčiausių, iš visų pasirodymų „Muzikiniame iššūkyje“: „Pasirodymas paliko didžiulį įspūdį, sveikinu jus ir palaikau.“

 

Žiūrimiausiame šeštadienio šou „Muzikinis iššūkis“ ant scenos stos šios garsenybių poros: V. Matačiūnaitė ir B. Skurstene-Serdiukė, Ieva Juozapaitytė ir Simona Nainė, Audrius Janonis ir Giedrius Leškevičius, Tadas Juodsnukis ir Eimutis Kvoščiauskas, Deividas Norvilas-Deivis ir Jokūbas Bareikis, Monika Šedžiuvienė ir Linas Lapėnas. Gražiausios lietuviškos dainos, scenos ekranų pagalba, skambės Brazilijoje, Japonijoje, Vokietijoje, Meksikoje, Ispanijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Lietuvoje. Televizijos žiūrovų pamiltas „Muzikinis iššūkis“ – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

 

Vilijos ir Baibos pasirodymo akimirkos (Luko Kodžio nuotr.):

 

Luko_Kodzio_nuotr_2_1600x1067 (Small) Luko_Kodzio_nuotr_3_1600x1067 (Small) Luko_Kodzio_nuotr_4_1600x1067 (Small)