Jau netrukus TV3 eteryje pasirodysiančiame seriale „Šiesoforas“ vaidins žinomi ir pamėgti Lietuvos aktoriai – Aušra Štukytė, Nerijus Gadliauskas, Rokas Petrauskas, Povilas Laurinkus, Dalia Morozovaitė. Šį vakarą specialioje, kovo 8-ajai skirtoje laidoje „Gero vakaro šou“ A. Štukytė atskleis, kad šį kartą seriale ji vaidins stiuardesę.

 

3 (Small)

 

Laidos vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis išsiaiškins, kad A. Štukytės seriale įkūnijama stiuardesė Irma yra graži ir turi šuniuką. Kokios veislės tai šuo, A. Štukytė nežino, tačiau serialui ne tai svarbiausia: „Jis labai gerai vaidina. Daug geriau negu mes visi kartu sudėjus. Jis labai organiškas, jis visada laiku ir vietoj suloja“, – šuniuką gyrė Aušra. Justinui pavadinus šunį Tobiu, Aušra lieps atsiprašyti, nes seriale vaidinančio keturkojo vardas – Pekutis. Taigi laidoje – išskirtinai tik Pekučiui skambės Justino Jankevičiaus atsiprašymas šunų kalba. Taip pat „Šviesoforo“ aktoriams teks priimti laidos rengėjų iššūkį ir bandyti atspėti vaikų dainuojamas dainas.

 

5 (Small)

 

Šį vakarą 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“ moterų tema bus pagrindinė. Justinas su Mindaugui paaiškins, kokių dešimties dalykų jokiais būdais negalima sakyti moteriai, o vaikai „Rimtuose pokalbiuose“ ne tik papasakos, ko iš tiesų nori visos moterys, bet ir apdalins vyrus patarimais, ką dovanoti kovo 8-osios proga.

 

7 (Small)

 

Dar vienas laidos svečias – Deivis Norvilas. Deivis prisimins savo karjeros pradžią ir papasakos apie gerbėją, kuris dosniai apdovanojo tuomet dar šešiolikmečio Deivio įkurtą grupę „Liūdesio gėlės“. „Mes nusipirkome gitaras, įsigijome kolonėles ir įrašėme dešimt dainų už tuos pinigus. Už tai aš esu jam labai dėkingas, nes turbūt tai ir buvo mūsų pradžia“, – pasakojo Deivis.

 

8 (Small)

 

Kodėl Deiviui patinka prie Neries stovintis vamzdis? Kokią slaptą aistrą jis turi ir kuo galėtų užsiimti, jei nedainuotų? Kodėl legendinis operos dainininkas Kipras Petrauskas visada kalbėdavo paplonintu balsu? Visi atsakymai jau šį vakarą TV3laidoje „Gero vakaro šou“.

 

9 (Small) 10 (Small)

 

 „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3