Giedrius Savickas, gerai žinomas kino ir televizijos aktorius, šį, antradienio, vakarą 20.30 val. TV3 įžymybių naujienų laidoje „VIP“ prabils apie darbą, kuris negailestingai reikalauja dėmesio, ir apie publikos pripažinimą.

 

TV3_VIP_Giedrius_Savickas

„Žinot, aš nežinau ko jie nori iš manęs. Mama nori, kad dažniau paskambinčiau, publika greičiausiai ieško to, ką aš duodu publikai, bet labiausiai turbūt manęs nori prodiuseriai ir režisieriai“, – pasakos žinomas vyras.

 

Artėjant kino filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjerai, žinomas aktorius kuklinasi. „Man dėmesio netrūksta. Kartais net atrodo, kad manęs yra per daug… Jei man reikėtų daugiau dėmesio, aš turėčiau, pavyzdžiui, „Facebook‘ą“. Beje, kažkas kitas jau yra sukūręs mano profilį, – piktinsis Giedrius. – Su tavo veidu žmogus gali daryti ką nori, ką nori reklamuoti, blevyzgoti įvairiausius dalykus. Bet dabar aš nebesijaudinu – jau žinau, kas tas niekadėjas“.

 

Pasak aktoriaus, Lietuvos įstatymai yra per silpni susidoroti su internetiniais sukčiais, todėl „VIP“ pašnekovas atrado kitą būdą, kaip susitvarkyti su piktadariais. Ar aktoriui pavyko atskleisti programišiaus tapatybę, paaiškės jau šįvakar 20.30 val.

 

Be to, TV3 žiūrovai gaus progą pasižvalgyti po svarbiausių spindinčių praėjusio savaitgalio renginių užkulisius. Kokios emocijos virė prieš begalę emocijų sukėlusius M.A.M.A. apdovanojimus? Kaip vienam ryškiausių muzikinių renginių ruošėsi vadinamasis Lietuvos elitas? Raudoni kilimai, dizainerių kurtos suknelės ir ilgos valandos priešais veidrodį…

 

O ar užteko laiko pasipuošti TV3 projekto „Šok su manimi“ finalo dalyviams? Rodos, projekto dūzgėms energijos jiems tikrai užteko. „VIP“ komanda paruošė specialų reportažą, patenkinsiantį net smalsiausias akis.

 

„VIP“ apie auksinius apdovanojimus ir auksinius žmones – šįvakar 20.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!

 

Įžymybių naujienos „VIP“ – antradieniais 20.30 val. per TV3!