Šį sekmadienį 19.30 val. didžiajame TV3 šou „Lietuvos talentai“ bus priblokšti ir žiūrovai, ir, rodos, visko matę teisėjai. Scenoje pasirodysiantis mentalistas arba iliuzionistas, gebantis skaityti mintis, atims žadą. Neeilinį ir sunkiai tikėtiną talentą jis pademonstruos įtraukdamas į pasirodymą Marijų Mikutavičių ir taip atspėdamas slaptas teisėjo svajones ir net pačius intymiausius nutylėjimus. Žado netekusiam „Lietuvos talentų“ komisijos nariui neliks nieko kita, kaip tik viešai pripažinti tiesą.

 

www.fotopro.lt

„Šis projektas – tai nesibaigiantis šokas teisėjams! – prisipažįsta „Lietuvos talentų“ teisėjas ir prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. – Mūsų šalies talentai – tiesiog pritrenkiantys savo pasirodymų įvairumu ir netikėtumais. Į tolesnį konkurso etapą patenka nuostabūs, stiprūs, jauni žmonės – ir jų šiame, ketvirtajame, sezone tiek daug, kad sunku prognozuoti, kas laukia. Be jokios abejonės – labai stipri konkurencija.“

 

Šį sekmadienį, antroje „Lietuvos talentų“ naujo sezono laidoje, reiklioji scenos ledi ir šou teisėja Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė žiūrovams dovanos tikrą emocijų fontaną. Keturios kanklininkės iš pažiūros griežto būdo komisijos narę, paprastai atsiejančią tiesiai rėžiamą vertinimą nuo emocijų, privers prapliupti susižavėjimo šūksniais.

 

Ir visa tai – tik keli pavyzdžiai iš TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“, iš ką tik prasidėjusio ketvirtojo sezono. Po pirmosios atrankos netikėtumų ir daugybės skirtingų pasirodymų po truputį aiškėja viena – konkurencija tolesniuose šou etapuose bus kaip niekad didelė.
Pasak vyriausiojo projekto režisieriaus Mindaugo Meškausko, „Lietuvos talentų“ pasirodymai nuolat kinta – kiekvienas, užlipęs ant scenos, save pateikia netikėtai: naujai, stebinančiai, ypatingai: „Pirmoji laida buvo puikiausias viso to pavyzdys: dauguma dalyvių nusipelnė teisėjų pagyrų ir pateko į tolesnį etapą. Tarp tokių žmonių – savo kūrybos dainą atlikusi Valda Ridikaitė, su vienkartiniais puodeliais muzikavusios dvi jaunutės Gretos, dešimtokų rokerių grupė ir kiti.“
Žiūrimiausios televizijos TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ − jau rugsėjo 28 dieną 19.30 val. Šis projektas itin populiarus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje – jau apskriejęs daugiau nei 20 šalių − nuo JAV ir Didžiosios Britanijos iki Kinijos.

 

 „Lietuvos talentai“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!