Ten, kur išbarstė visą gyvenimą mylėtos žmonos pelenus, našlys išvydo per visą dangų nusidriekusią, magišką vaivorykštę.

 

Į pensiją išėjęs mokslininkas Derykas Volkeris (85 metų) jautėsi sugniuždytas, kai, iškritusi iš neįgaliųjų vežimėlio, mirė 84-erių metų žmona Vera, sirgusi osteoporoze.

 

Velionės žmonos pelenus vyras nusprendė išbarstyti prie Švenčiausiosios Trejybės švyturio pietvakarių Anglijoje. Ši vieta buvo brangi abiems sutuoktiniams, nes čia praleido didžiąją gyvenimo dalį.

 

Derykas iki šiol prisimena, kad jūros pakrante mėgdavo vaikščioti žmona, vedžiodama šunį. Taip pat jis prisimena suoliuką, ant kurio dažnai sėdėdavo su mylima žmona, tyliai stebėdami įstabų Anglijos saulėlydį.

 

Praėjus dviem mėnesiams po žmonos laidotuvių, vyras vis dar eidavo kasdien pasėdėti ant to suoliuko. Kartą, besėdėdamas su dukra, pamatė virš švyturio, prie kurio prieš porą mėnesių išbarstė žmonos pelenus, žėrinčią vaivorykštę…

 

Sužavėtas vaizdo Derykas įtikėjo, kad tai ženklas iš mirusios žmonos. „Nesu labai tikintis Dievu, tačiau man pasirodė, kad šviesa sklinda iš paties rojaus. Nuostabu, kad dukra sugebėjo padaryti šio nepaprasto vaizdo nuotrauką mobiliuoju telefonu. Verai labai patiko vaikštinėti paplūdimiu. Dažnai čia vaikščiodavome kartu, kartais pasiimdavome ir dukters šunį. Ji buvo labai miela“, – švelniai apie žmoną atsiliepė našlys.

 

Vera mirė vieną rugsėjo dieną, iškritusi iš neįgaliųjų vežimėlio ir susilaužusi klubų kaulus. Gydytojai nedelsiant atliko operaciją ir tikėjosi, kad ji pasveiks, tačiau praėjus dienai, jos gyvybė užgeso.

 

PASPAUDĘ ČIA, išvysite pranašišką vaivorykštę ir sutuoktinių nuotraukas iš asmeninio archyvo.